Carr&Day&Martin - set čistič a kondicionér na kožené výrobky

Kód: 15997
Neohodnotené
30 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023

Set čističa ako aj kondicionéra Carr&Day&Martin.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

KROK1: Belvoir čistič efektívne odstraňuje nečistotu, masť a pot z kožených výrobkov. Už nemusíte drhnúť kožené výrobky pred nanosením balzamu alebo kondicionéra. Jednoducho použijete čistič, ktorý rýchlo odstráni aj zanesené nečistoty. Vďaka tomu, že tack cleaner je PH neutrálny nevysušuje kožu a ani nepoškodzuje švy.  Tack cleaner je prvý krok v čistiacej sade, ktorý zanechá ideálny povrch na ktorý sa hneď v druhom kroku použije Belvoir Tack Conditioner. 

Nastriekajte priamo na kožený výrobok a zotrite vlhkou handričkou. Keď sú nečistoty zanesené tak počkajte 5 minút kým prípravok zotriete. Da sa používať aj na syntetickú kožu. Nepoužívajte na nespracovanú kožu alebo na semiš. 

 

KROK 2: Belvoir Step-2 kondicionér zmäkčuje, konzervuje a leští kožu. 
Vyrobený podľa originálnej receptúry na udržiávanie, ochranu a dodanie lesku koži. Kvalitný kondicionér s glycerínom a kokosovým olejom na pravidelné používanie s minimálnou námahou. Glycerín vypĺňa a utesňuje póry v koži a vytvára tak bariéru proti soli, špine, mastnote a vode. Používajte po čistiacom prostriedku Belvoir čistič. 

Použitie
Rovnomerne nastriekajte na čistú kožu a jemne votrite handričkou alebo špongiou. Po zaschnutí vyleštite mäkkou suchou handričkou.

Nie je vhodný na anilínovú alebo neošetrenú kožu, semiš alebo nubuk. Pred použitím vyskúšajte na skrytej ploche.