Čižmy na mieru

V rámci našich služieb Vám ponúkami aj čižmy na mieru. Momentálne máme s touto možnosťou v ponuke značku Königs a ponuku už čoskoro k nej pribudnú ďalšie.

OBJEDNÁVANIE

Pri čižmách na mieru sa najprv snažíme zistiť, či máte štandardnú veľkosť topánok, alebo či budete potrebovať meranie. Vtedy nestačí zadať obvyklú veľkosť topánky. Meriame presné rozmery cez lýtka v najširšom bode, koleno (na boku) až po meranie chodidla a zadnej časti nohy.

Kedy mi čižmy prídu?
Dodanie je zvyčajne do troch týždňov pre položky na sklade. Pre topánky vyrábané na mieru (špeciálne rozmery a individuálne zvolené doplnky) treba rátať 7-8 týždňov.
 
Dostupnosť
Ceny čižiem sa odvíjajú najmä od náročnosti klienta. Ceny sú priradené k topánkam podľa modelov v rátane dlhého zipsu. Akékoľvek dodatočné doplnky, ktoré si vyberiete, budú započítané do nákladov Vašej topánky - celková cena sa teda môže zmeniť pridaním a rozsahom doplnkov. Tieto ceny sú podrobne uvedené v katalógoch firiem s voliteľnými doplnkami.


O značke KÖNIGS

Už niekoľko desaťročí, názov Königs  predstavuje najvyššiu kvalitu jazdeckých topánok. Topánky Königs vynikajú  pre ich výbornú povrchovú úpravu a použitie tej kvalitnej kože. V kombinácii s ručne vyrobenými prvkami špecializovaných pracovníkov, robia tieto vlastnosti z topánok Königs veľmi výnimočný kúsok jazdeckej výbavy. Viac na http://stiefel.xn--reitstiefel-knigs-c0b.de/

14424925_1171763012889538_733247306731394426_o

Ako si Königs objednať?

V našom obchode sme kvalifikovaní  a máme presné podklady formuláre pre meranie čižiem a zadávanie presných propozícii k objednaniu topánok Konigs.  Odporúčame vám zavolať na 0915 775 507 alebo nás kontaktovať cez na email obchod@leomax.sk