Erreplus - Drezúrne sedlo ERREPLUS

Kód: DEO-17-33-P-CAC
Neohodnotené
Značka: Erreplus
2 950 €
Momentálne nedostupné
Drezúrne sedlo.

Detailné informácie

EST 2004
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Máte 60 dní!
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Z každého modelu sedla Erreplus máme k dispozícii neustále testovacie sedlá. V prípade záujmu prídeme k Vám priamo do stajne so všetkými modelmi drezúrnych resp. skokových sediel a spolu s Vami vyberieme tú najlepšiu variantu pre Vás a Vášho koňa. Tieto služby máte u nás v rámci predajnej ceny sedla.

 

 

Tento model bol vyvinutý v spolupráci so skúsenými sedlármi a drezúrnymi jazdcami z Európy ako aj mimo Európy. Dvojitý cieľ bol, vyvinúť inovatívne, výrazne technické sedlo s novým dizajnom, ktoré je obzvlášť pohodlné. Zároveň vyvinúť sedlo, ktoré zohľadňuje anatómiu moderného koňa a nechá pôsobiť maximálne možnú synergiu stehna a kolena. Pozrite si jeho revolučné detaily. Pri tomto sedle je posedlie pripevnené o vrchnú a nie o spodnú bočnicu. Aj použité materiály a spracovanie podporujú exkluzívny a naozaj inovatívny vzhľad tohto sedla. Je dostupné aj vo verzii SL, pre maximálnu voľnosť trapézového svalu a lopatky.

 

 

Všetky sedlá Erreplus idú v ústrety dnešným športovým a moderným koňom vďaka kompaktnému spôsobu vyhotovenia. Kostry od Erreplus sú možné vo variantoch s posedliami 16, 17 a 18´´. Dajú sa meniť a môžu sa tak individuálne prispôsobiť na veľkosť kohútika koňa. Tri výrezy na kostre zohľadňujú rôznu anatómiu mužov a žien. Stredný predný výrez poskytuje jazdcovi maximálny komfort pri dávaných pomôckach zmenou ťažiska. V oblasti výrezov na kostre je vypchanie posedlia oveľa hrubšie, aby si jazdec mohol užívať maximálny komfort.

Dodatočné parametre

Kategória: Kôň
Typ:Hladká teľacia koža:
Typ:Hladká teľacia koža voľné plece:
Typ:Zdvojená byvolia koža:
Typ:Zdvojená byvolia koža voľné plece: