Ako kŕmiť?

 
 
 
Facebook +421 915 775 507

Správa Účtu

 

 
 
 
 

Est. 2004

15 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu

30 dní na výmenu

 

Máte 60 dní!

Výmena alebo vrátenie do 60 dní

Rýchle doručenie!

Tovar je u Vás do 2-3 dní

Doprava Zdarma

 

Zľava k platbe!

Získajte zľavu pri platbe cez TrustPay

 

 

 
 
Ako správne kŕmiť? Koľko? A čím vlastne?

 V dnešnej dobe nájdete nepreberné množstvo značiek krmív, vitamínov, krmných doplnkov. Mnohé z nich sú vysoko kvalitné, iné menej. Niekto si potrpí na kvalitnom zložení, či už kvôli maximálnemu výkonu svojho koňa v športe, alebo jednoducho z lásky, iným stačí krmivo priemernej kvality na obyčajné skrmovanie.
 

Všetko teda závisí od toho, čo od kŕmenia- počnúc dávkami, končiac výberom krmiva, chcete dosiahnuť. Potrebujete aby Váš koník pribral? Schudol? Mal viac energie do športu a nepribral? Mal menej energie na rekreačné jazdenie a neschudol? Máte pocit, že má nekvalitnú srsť, problémy s trávením? Treba mu pomôcť s prijmom potravy kvôli zubom?
 

To všetko sa dá dosiahnuť správnym výberom krmiva, dávkami, ich kombináciami s krmnými doplnkami či kombináciami samotných krmív. Od musli cez mash, po plnohodnotné pellety a vitamíny, nájdete u nás. Pracujeme najmä s krmivami značiek St.Hippolyt, TopTeam atď. Poradíme pri výbere podľa stavu Vášho koňa, podľa Vašich požiadaviek na koňa alebo podľa krvných testov.

 
 
bcs-fertig_sk1.jpg
 
 
bcs-fertig_sk-2.jpg
 
 
 
 
navigacia.jpg