St. Hippolyt - Concal

 
 
Úvod > Krmivo a vitamíny > St. Hippolyt - Concal
 

Krmivo a vitamíny

St. Hippolyt - Concal

St. Hippolyt - Concal - kĺbová výživa pre ľudí
Výrobca:St. Hippolyt
Kód produktu:023001
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Nie je skladom / na objednávku
Vaša cena: 28,90 €

Zábava s pohybom- pre ľudí
Mnoho ľudí trpí bolestivým degeneratívnym ochorením kĺbov. Väčšina spojivového tkaniva je oslabená, tkanivo chrupavky poškoden alebo chýba.

Zvláštnosťou chrupavkového tkaniva je to, že necykluje ako iné tkanivá, ale je živené procesom difúzie. Živiny migrujú z vonkajšej strany cez kožu do kĺbovej tekutiny. Mimochodom, tento proces funguje obzvlášť dobre, keď sa kĺb pohybuje.

V zdravých chrupavkách a iných spojivových tkanivách sa neustále vytvárajú a rozkladajú kolagénne tkanivá a glykozaminoglykány. Tento proces závisí od prítomnosti vhodných kombinácií živín.

Po mnoho rokov je známe, aké sú určité zložky mäkkých tkanív morských glykozaminoglykánov (GAG), vysoko kvalitné olejové zložieky (tzv. Lipid frakcie), špecifické aminokyseliny, enzýmy a organické stopové prvky. Týmto spôsobom nám príroda poskytuje množstvo cenných živín, ktoré v dnešnej strave chýbajú.

ConCal
Concal je bohatý výživový doplnok pre ľudí, ktorý vie, ako preklenúť miesta v oblasti životne dôležitých látok. Okrem vysokého obsahu morských živín, obsahuje aj morské riasy, čiernu rascu a vitamín E.

Ďalšie informácie o produkte:

pdfNEMConcal.pdf