O nás

 
 
Úvod > O nás
 

O nás

Profil spoločnosti

Sme obchod špecializovaný na jazdecké potreby a sme Vám k dispozícií hlavne cez e-shop (v mesiacom máj a jún- prechodné obdobie kamenného obchodu) alebo po dohode vieme objednávku doniesť v rámci Bratislavy a okolia.

Začali sme v júni 2004 s malou predajňou v jazdeckom centre v Bernolákove.

V decembri 2006 sme spustili našu internetovú stránku www.leomax.sk a tým rozšírili našu pôsobnosť na celé Slovensko.

Vo februári 2007 sme sa rozhodli našu predajňu presťahovať do Bratislavy do nových obchodných priestorov v Karlovej vsi - Dlhé diely.

V decembri 2011 sme sa v rámci Bratislavy presťahovali do Dúbravky do vynovených obchodných priestorov s väčšou výmerou.

V apríli 2013 sme sa v rámci Bratislavy presťahovali do Mlynskej doliny do nových obchodných priestorov s ešte väčšou predajnou plochou.

V októbri 2015 sme spustili novú verziu nášho internetového obchodu, aby sme Vám mohli jeho prostredníctvom poskytnúť ešte komfortnejší nákup.

Náš sortiment sa snažíme neustále rozširovať, aby sme Vám mohli ponúknuť čo najširšiu škálu produktov. Spolupracujeme so známymi dodávateľmi, ako sú napr. ErrePlus, Passier, Kieffer, Sprenger, Eskadron, Leovet a ďalšími, aby Váš kôň mal všetko čo potrebuje. Čo sa týka oblečenia spolupracujeme s výrobcami ako sú Pikeur, Euro Star, Spooks, Chriwen, HV Polo, Lauria Garelli. Ponúkame Vám vysoko kvalitný tovar pre profesionálov, ako aj rekreačných jazdcov, aby sme Vám umožnili neobmedzenú radosť z koní.

Od roku 2013 sme sa nachadzali v predajni na ulici Staré Grunty 23, kde sme skončili v apríli 2018 a konečne sme sa vybrali do vlastných priestorov v Zohore pri Bratislave ktoré budú otvorené v lete 2018!

Chceme sa stále zdokonaľovať a ponúkať vám perfektný servis, a preto Vám budeme vďační za všetky Vaše nápady, otázky i kritiku. Ak si prajete osobnú konzultáciu týkajúcu sa nášho výrobku alebo si žiadate špeciálnu ponuku, neváhajte nás kontaktovať.

Telefonicky nás môžete zastihnúť každý deň okrem nedele na tel. čísle 0915 775 507 alebo 0907 472 458, Alebo nám napíšte na obchod@leomax.sk a my budeme reagovať prostredníctvom mailu, resp. pri uvedení tel. čísla Vám radi zavoláme späť.

Dúfam, že Vám náš tovar prinesie ešte väčšiu radosť pri práci s koňmi.

Pre jazdcov od jazdcov :o)

Silvia Turan