Top Team - Top Getreidefrei Müsli

Kód: 003039
Neohodnotené
Značka: Top Team
27,70 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.6.2023
Top Getreidefrei Müsli – müsli bez obsahu obilnín

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Tento typ krmiva bol vyvinutý špeciálne pre kone s poruchami metabolizmu ako sú Cushing, myopatia, diabetes, schvátenie atď. Neobsahuje škrob ani cukor a má vysoký podiel vlákniny (lucerna), čím je zabezpečené zásobovanie organizmu kvalitnými bielkovinami a aminokyselinami na podporu budovania svalov aj u športových koní s poruchami spracovania potravy. Prísun živín je zabezpečený obsahom Ostropestreca mariánskeho, artičoky, púpavy, Ginkgo biloba a listov hlohu, ktoré majú pozitívny vplyv na fyziológiu a poruchy látkovej výmeny.  Obsiahnuté rastlinné flavonoidy majú antioxidačný účinok, posilňujú imunitný systém a zvnútra chránia žalúdok.

Top Getreidefrei  Müsli je úplne bez obsahu obilnín, pšeničných otrúb, a tiež melasy, takže je vhodné aj pre kone s cukrovkou. Obsah chutných, ľahko stráviteľných jablkových výliskov a slnečnice zabezpečuje zásobovanie cennými pektínmi. Chutí aj vyberavým koňom.

Kŕmenie:

300-400g na 100kg

Obsah:

Mleté stonky a listy lucerny, jablčné výlisky, sušená lucerna, ryžové otruby, šrotované ľanové semená, celulóza, šupky zo slnečnicových semien, svätojánsky chlieb, olej z pestreca mariánskeho, kalciumkarbonát, mrkva, chlorid sodný, púpava, listy ginkga, listy hlohu, ostropestrec mariánsky, artičoka, mix vitamínov a minerálov.

Balenie:  20 kg