Horseware - Vybehova deka "Amigo Bravo"

Kód: AARA16-BBE0-75
Neohodnotené
Značka: Horseware
129 €
Momentálne nedostupné
Kvalitná výbehová deka.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Výbehová deka AMIGO so 100g výplňou má krčný diel dostupný zvlášť. Vystihuje ju hodnota a výdrž v jednom! Deka je kompatibilná s Horseware Liner System.

Horseware Liner System. Všetci v zime nosíme vrstvy oblečenia za účelom regulácie našej telesnej teploty a zachovania tepla. Vrstvy oblečenia zachytávajú teplý vzduch medzi sebou, čo izoluje teplo od chladu. Hlavne v chladnejších oblastiach musí oblečenie naraz odolávať vlhkosti, poskytovať teplo a chrániť pred vetrom a dažďom. S koňmi to nie je inak. Sú vystavované všetkým druhom živlov, najmä keď ostávajú vonku vo výbehu. Za účelom ochrany vašich koní pred chladným počasím a regulácie ich telesnej teploty, Horseware Ireland uvádza vrstvový systém pre koňa Horseware Liner System. HLS je výhodný a ľahko sa používa. Poddeka sa môže pripojiť k väčšine našich HW diek zapnutím na suchý zips v oblasti krku a skobami v zadnom rohu vonkajšej deky. Pripevnenie zamedzuje poddeke, aby kĺzala pod vonkajšou dekou. Je to jednoduchý systém, ktorý vašim dekám dáva skvelé izolačné vlastnosti za dobrú cenu, bez ťažkostí s používaním dvoch separátnych diek.

 

Horseware Liner System je dostupný ako 100g, 200g, 300g, 400g a kompatibilný s nasledujúcimi dekami: Rambo Duo, Rambo Supreme, Rambo Original, Rambo Stable Plus, Rhino Original Turnout, Rhino Plus Turnout, Rhino Stable Original, Rhino Stable Plus, Amigo Bravo 100g a 120g. P.S. Toto vám umožňuje mať za dobrú cenu poddeku, ktorú môžete oprať v domácej pračke bez toho, aby ste museli prať vrchnú deku, ktorej sa pri častom praní opotrebúva vonkajšia povrchová vrstva.

 

Ďalší kamarát z Horseware stajne. Značka Amigo dodáva úžasnú Horseware kvalitu vo fantastickej cene. Amigo je zábavná značka a každý rok vyvíja spoločnosť Horseware nové a zaujímavé farby s vhodnými doplnkami. Tieto doplnky zahrnujú ohlávky, vodítka, plstenky, prepravné chrániče a oblečenie. Poskytujeme vám úžasné produkty za super ceny, vytvorené so všetkou láskou a pozornosťou, ktorou je Horseware známe.

Amigo Bravo 12 sú výbehové deky, ktoré ponúkajú výdrž, kvalitu, silu a výkon. Obidve hviezdy Bravo 12 sú dostupné v prijateľnej cene od výrobcu Horseware.

 

Vlastnosti deky:
  • nepremokavosť & priedušnosť
  • vonkajší materiál 1200D polyester
  • oblúk na predné nohy, umožňujú deke tesne priľnúť okolo konských tvarov tela bez toho, aby sa zachytávala o lakeť alebo sa krčila. Dáva koňom viac voľnosti pohybu okolo ich pliec.
  • polyesterová výplň
  • klasický originálny strih
  • kompatibilnosť s Horseware Liner System

Prispôsobenie vašej deky je veľmi dôležité preto, aby bolo zaistené pohodlie vášho koňa a aby sa predchádzalo treniu a kĺzaniu deky. Kone s rovnakou výškou v kohútiku môžu mať rôzne veľkosti a tvary, preto je užitočné odmerať presné rozmery vášho koňa. Merajte od bodu v strede pŕs cez najvyšší bod pleca do bodu na konci zadnej nohy. Keď máte túto dĺžku, vyberte si z možností veľkostí najbližší údaj.