Kŕmne poradenstvo

Ako správne kŕmiť? Koľko? A čím vlastne?

 V dnešnej dobe nájdete nepreberné množstvo značiek krmív, vitamínov, krmných doplnkov. Mnohé z nich sú vysoko kvalitné, iné menej. Niekto si potrpí na kvalitnom zložení, či už kvôli maximálnemu výkonu svojho koňa v športe, alebo jednoducho z lásky, iným stačí krmivo priemernej kvality na obyčajné skrmovanie.
 

Všetko teda závisí od toho, čo od kŕmenia- počnúc dávkami, končiac výberom krmiva, chcete dosiahnuť. Potrebujete aby Váš koník pribral? Schudol? Mal viac energie do športu a nepribral? Mal menej energie na rekreačné jazdenie a neschudol? Máte pocit, že má nekvalitnú srsť, problémy s trávením? Treba mu pomôcť s prijmom potravy kvôli zubom?
 

To všetko sa dá dosiahnuť správnym výberom krmiva, dávkami, ich kombináciami s krmnými doplnkami či kombináciami samotných krmív. Od musli cez mash, po plnohodnotné pellety a vitamíny, nájdete u nás. Pracujeme najmä s krmivami značiek St.Hippolyt, TopTeam atď. Poradíme pri výbere podľa stavu Vášho koňa, podľa Vašich požiadaviek na koňa alebo podľa krvných testov.

bcs-fertig_sk1_w-560px

bcs-fertig_sk-2_w-560px

navigacia