Krmné poradenstvo

 
 
 
Facebook +421 915 775 507

Správa Účtu

 

 
 
 
Úvod > Krmné poradenstvo
 

Est. 2004

15 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu

30 dní na výmenu

 

Máte 60 dní!

Výmena alebo vrátenie do 60 dní

Rýchle doručenie!

Tovar je u Vás do 2-3 dní

Doprava Zdarma

 

Zľava k platbe!

Získajte zľavu pri platbe cez TrustPay

 

 

 
 
Ako správne kŕmiť? Koľko? A čím vlastne?

 V dnešnej dobe nájdete nepreberné množstvo značiek krmív, vitamínov, krmných doplnkov. Mnohé z nich sú vysoko kvalitné, iné menej. Niekto si potrpí na kvalitnom zložení, či už kvôli maximálnemu výkonu svojho koňa v športe, alebo jednoducho z lásky, iným stačí krmivo priemernej kvality na obyčajné skrmovanie.
 

Všetko teda závisí od toho, čo od kŕmenia- počnúc dávkami, končiac výberom krmiva, chcete dosiahnuť. Potrebujete aby Váš koník pribral? Schudol? Mal viac energie do športu a nepribral? Mal menej energie na rekreačné jazdenie a neschudol? Máte pocit, že má nekvalitnú srsť, problémy s trávením? Treba mu pomôcť s prijmom potravy kvôli zubom?
 

To všetko sa dá dosiahnuť správnym výberom krmiva, dávkami, ich kombináciami s krmnými doplnkami či kombináciami samotných krmív. Od musli cez mash, po plnohodnotné pellety a vitamíny, nájdete u nás. Pracujeme najmä s krmivami značiek St.Hippolyt, TopTeam atď. Poradíme pri výbere podľa stavu Vášho koňa, podľa Vašich požiadaviek na koňa alebo podľa krvných testov.

 
 
bcs-fertig_sk1.jpg
 
 
bcs-fertig_sk-2.jpg
 
 
 
 
navigacia.jpg