Erreplus - Skokové sedlo JF

Kód: JF
Neohodnotené
Značka: Erreplus
2 887,50 €
Prídeme s výberom testovacích sediel za Vámi
Skokové sedlo Erreplus Jump Flat je vyrobené spôsobom aby bolo kontaktné a umožnilo jazdcovi sed s ľahkou tendenciou ťažiska dopredu, pričom zjednodušuje kontakt holene aj pri drezúrnej práce skokového koňa ako aj nad skokom.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Z každého modelu sedla Erreplus máme k dispozícii neustále testovacie sedlá. V prípade záujmu prídeme k Vám priamo do stajne so všetkými modelmi drezúrnych resp. skokových sediel a spolu s Vami vyberieme tú najlepšiu variantu pre Vás a Vášho koňa. Tieto služby máte u nás v rámci predajnej ceny sedla tešíme sa na termín s Vámi.

Kontaktné skokové sedlo s plytším sedom (JF - Jump Flat) môže byť v rôznych variantoch vyrobené a to z hladkej telacej kože, z dezénovanej telacej kože alebo zo zdvojenej byvolej kože (3,3mm). Každa varianta vyniká výborným gripom (koža sa nešmýka ani v hladkej variante) a užasnou odolnosťou. Skokové sedlo Erreplus Jump Flat je vyrobené spôsobom aby bolo kontaktné a umožnilo jazdcovi sed s ľahkou tendenciou ťažiska dopredu, pričom zjednodušuje kontakt holene aj pri drezúrnej  práce skokového koňa ako aj nad skokom. 

Kostra sedla je tvarovana tak, že ramená prednej rázcochy sú skrátené a dopredu otvorené v uhle cca. 10 stupňou, čím sa umožní pohyb lopatkám a trapezovému svalu. Je dostupné aj vo verzii SL (volné plece vďaka skrátenému sedlovému vankúšu), pre maximálnu voľnosť trapézového svalu a lopatky. Všetky sedlá Erreplus idú v ústrety dnešným športovým a moderným koňom vďaka skrátenej kostry, ktorá umožňuje sedlo použiť aj pri kratšom chrbte.Pre jazdca ponúkame veľkosti posedlia 16", 17" a 18" pričom vieme potom ponuknút aj rôzne velkosti bočnice podľa dĺžky Vašej stehennej kosti. Ďalej aj sedlové vankúše sa dajú vybrať v rôznej veľkosti, čo závisí línie chrbta koňa. Kostry sú laminátové a môžu sa tak individuálne prispôsobiť na potrebnú veľkosť. Tri výrezy na kostre zohľadňujú rôznu anatómiu mužov a žien.  V oblasti výrezov na kostre je vypchanie posedlia oveľa hrubšie, aby jazdec mal maximálny komfort.

Opierky sedla sú štandardne malé, dajú sa objednať ale aj vyššie ako aj so suchým zipsom, aby si jazdec vedel individuálne nastaviť polohu opierky.

Sedlo je k dispozícií vo farbách čierna a kakaová, pri variante zdvojenej kože aj v tmavo hnedej.  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedlá
Typ:Hladká teľacia koža:
Typ:Hladká teľacia koža voľné plece:
Typ:Zdvojená byvolia koža:
Typ:Zdvojená byvolia koža voľné plece:
Typ:Dezénová teľacia koža:
Typ:Dezénová teľacia koža voľné plece: