Horseware - Zimna deka "Rhino Wug Turnout"

Kód: AABW92-5NMN-81
Neohodnotené
Značka: Horseware
185 €
Momentálne nedostupné
Nepremokavá výbehová deka.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Výbehová deka RHINO s 200g výplňou eliminuje tlak na kohútik. Dizajn vysokého strihu krku umožňuje pohodlné prispôsobenie sa na koni. Patentované predné zapínanie je v tvare písmena V.

 

Horseware Rhino sú jediné vonkajšie deky na trhu, ktoré používajú bariérovú technológiu. Vonkajší polypropylén nezachytáva vlhkosť a je extrémne silný. Oproti bežnému spôsobu, kde je nepremokavá vrstva aplikovaná bezprostredne na vonkajšiu vrstvu, táto bariérova technológia mení pravidlá. Jednoducho povedané, dali ochrannú bariéru dovnútra, takže aj keď je vonkajšia látka poškodená, vnútorná nepremokavá a priedušná bariéra zostáva neporušená.

 

3 základné princípy:
  • 1 – Odolnosť na povrchu – Odolný vonkajší Polypropylene je o 50 až 100 percent silnejší ako Polyester, ktorým je pokrytá väčšina výbehových diek, takže máte deku, ktorá je ľahká ale silná.
  • 2 – Technológia v strede – Aquatrans pokrývka je aplikovaná do bariérovej vrstvy. Aj keď je vonkajšia látka poškodená, vnútorná nepremokavá a priedušná bariéra zostáva neporušená.
  • 3 – Komfort vo vnútri – Pod bariérovou látkou je izolácia, termovláknová výplň, ktorá zachytáva teplý vzduch okolo vášho koňa, aby ho uchovala v teple.
Vlastnosti deky:

 

  • Nepremokavosť & priedušnosť
  • vonkajší materiál 1000D polypropylén
  • patentované oblúky na nohy, umožňujú deke tesne priľnúť okolo konských tvarov tela bez toho, aby sa zachytávala o lakeť alebo sa krčila. Dáva koňom viac voľnosti pohybu okolo ich pliec.
  • výplň z Polyesteru

 

Prispôsobenie vašej deky je veľmi dôležité preto, aby bolo zaistené pohodlie vášho koňa a aby sa predchádzalo treniu a kĺzaniu deky. Kone s rovnakou výškou v kohútiku môžu mať rôzne veľkosti a tvary, preto je užitočné odmerať presné rozmery vášho koňa. Merajte od bodu v strede pŕs cez najvyšší bod pleca do bodu na konci zadnej nohy. Keď máte túto dĺžku, vyberte si z možností veľkostí najbližší údaj.