St.Hippolyt- Lamin forte s riasami na imunitu a regeneráciu organizmu

Kód: 146A
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
48,30 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

Lamin forte s riasami  na imunitu a regeneráciu organizmu od značky St. Hippolyt 

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Nedostatok životne dôležitých látok, ako sú zinok, vitamín C a E, môže mať negatívny vplyv na imunitný systém a regeneračnú silu organizmu. Lamin forte ponúka všetky tieto nutričné stavebné prvky a glykonutrienty z morských rias, ktoré telo môže využiť špeciálne na posilnenie imunitného systému a zlepšenie regenerácie buniek.

Glyko živiny z morských rias
Regulačné sekundárne rastlinné látky získané z bylín a ľanového semienka
Antioxidačná ochrana buniek prostredníctvom ovocia, koreninových rastlín, vitamínov a stopových prvkov

DÔSLEDKY NEDOSTATKOV NA METABOLIZMUS
Metabolizmus a imunitný systém sú pri dlhodobom nedostatku životne dôležitých látok oslabené a majú tendenciu k poruchám, ako je znížená výkonnosť a regeneračná schopnosť. Ohrozené kone sú športové a chovné kone, seniori a kone kŕmené len senom a ovsom. Nedostatok esenciálnych mastných kyselín, antioxidantov, glykoproteínov a stopových prvkov môže viesť k poškodeniu tkaniva, oneskorenej regenerácii alebo trvalým poruchám.

POKLADY Z MORA
Bunkové steny hnedých morských rias obsahujú špeciálne cukrové zlúčeniny (glykonutrienty), ktoré sú príbuzné vonkajšej obalovej vrstve buniek cicavcov. Ich bohatstvo na prírodné minerály, vitamíny, aminokyseliny, sacharidy a sekundárne rastlinné látky má pozitívny vplyv na metabolizmus a imunitný systém.

MIKROŽIVINY Z OVOCIA A BYLÍN
Ovocie a aromatické byliny obsahujú rôzne antioxidanty, ktoré pôsobia proti agresívnemu účinku radikálov viacerými spôsobmi. V kombinácii s vitamínom E z rastlinných olejov, omega-3 mastnými kyselinami a stopovými prvkami účinne prispievajú k odolnosti tkanív a celého organizmu.