St.Hippolyt -EquiLac Müsli

 
 
 
Facebook +421 915 775 507

Správa Účtu

 

 
 
 
Krmivo a vitamíny > Chov > St.Hippolyt -EquiLac Müsli
 

Chov

St.Hippolyt -EquiLac Müsli

EquiLac Müsli
Výrobca:St. Hippolyt
Kód produktu:140a
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Dostupné do 7-10 dní
Vaša cena: 24,00 €

Len to najlepšie pre kobylu a žriebä

Každý chovateľ má radosť, keď sa žriebä bez problémov narodí a začne hľadať mliečny zdroj. Počas žrebnosti a dojčenia, môžeme poskytnúť dôležitú základňu správnej výživy kobyly; to je naša nádej pre zdravého športového spoločníka a priateľa na celý život.

Equilac je overené chovateľské krmivo, vyvinuté na základe dlhoročných skúseností s chovom.

-dobre vyvážený pomer proteín / energia
-vrátane bylín, mletých rias, olejov a olejnatých plodov
-bohaté na esenciálne aminokyseliny
-dokonale vyvážený obsah stopových prvkov

Zvýšenie plodnosti

Približne. tri mesiace pred párením by kobyla kobyla mala prijímať vysoko kvalitné, životne dôležité živiny, avšak zásobovanie energiou by malo byť mierne. Doplnky s "St. Hippolyt's ß-karoten a cesnak "a stopové prvky (napríklad MicroVital) zvyšujú potenciál tejto koncepcie. Odporúča sa potom pokračovať v podávaní dávok prispôsobených na energiu s vyváženým obsahom vysokokvalitných mikroživín.

Vital živiny pre dvoch

St. Hippolyt's Equilac obsahuje vysoko kvalitné proteíny. Okrem vyváženého pomeru bielkovín a energie sú všetky minerály, stopové prvky a vitamíny zaradené do dobre prispôsobených množstiev, aby spĺňali požiadavky na výživu a podporovali zdravý vývoj rastúceho plodu. Pivovarské droždie, klíčky, množstvo zložiek odvodených od oceánu a iné látky bohaté na životne dôležité živiny udržujú celý vzorec.

Odporúčanie na kŕmenie

EQUILAC MÜSLI

Od 8. mesiaca gravidity postupne začnite s Equilcom nahradiť denné krmivo pozostávajúce z koncentrovaného krmiva a / alebo trávy.

Od 9. do 11. mesiaca gravidity približne. 400 - 500 g Rovnosť na kg 100 telesnej hmotnosti na deň. Celkové množstvo za deň by sa malo podávať v rôznych dávkach. Ovos sa môže doplniť. Equilac sa odporúča pre kobyly, pre špeciálne plemená, poníky a chovateľov.

Od 1. do 3. mesiaca laktácie: Postupne zvyšujte Equilac na max. 600 g na 100 kg telesnej hmotnosti, pretože tretí mesiac laktácie bude vrcholom mliečneho produktu.

Od 5. mesiaca laktácie: Postupne znížte Equilac, aby nakoniec pokračoval bežným koncentrovaným krmivom. Dokončite kŕmenie Equilac po odstavení hríbiky.

1 liter = cca. 750 g peliet Equilac
1 liter = cca. 600 g rozmarínovej müsli