Erreplus - Skokové sedlo JD

Kód: JD
Neohodnotené
Značka: Erreplus
3 087 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Skokové sedlo JD (jump deep) značky Erreplus.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Z každého modelu sedla Erreplus máme k dispozícii neustále testovacie sedlá. V prípade záujmu prídeme k Vám priamo do stajne so všetkými modelmi drezúrnych resp. skokových sediel a spolu s Vami vyberieme tú najlepšiu variantu pre Vás a Vášho koňa. Tieto služby máte u nás v rámci predajnej ceny sedla tešíme sa na termín s Vámi.

Skokové sedlo s hlbokým sedom (JD) môže byť v rôznych variantoch vyrobené a to z hladkej telacej kože, z dezénovanej telacej kože alebo zo zdvojenej byvolej kože (3,3mm). Každa varianta vyniká výborným gripom (koža sa nešmýka ani v hladkej variante) a užasnou odolnosťou. Sedlo JD je stavané tak, že ťažisko jazdca leží trochu ďalej vpredu, čím sedlo jazdca viac podrží a dá mu istotu. To je výhodou aj pri drezúrnej práce skokového koňa ako aj vo fáze skoku, kde sedlo umožní lepsí (prilahlejší) kontakt holeňou.

Kostra sedla je tvarovana tak, že ramená prednej rázcochy sú skrátené a dopredu otvorené v uhle cca. 10 stupňou, čím sa umožní pohyb lopatkám a trapezovému svalu. Je dostupné aj vo verzii SL (volné plece vďaka skrátenému sedlovému vankúšu), pre maximálnu voľnosť trapézového svalu a lopatky. Všetky sedlá Erreplus idú v ústrety dnešným športovým a moderným koňom vďaka skrátenej kostry, ktorá umožňuje sedlo použiť aj pri kratšom chrbte.Pre jazdca ponúkame veľkosti posedlia 16", 17" a 18" pričom vieme potom ponuknút aj rôzne velkosti bočnice podľa dĺžky Vašej stehennej kosti. Ďalej aj sedlové vankúše sa dajú vybrať v rôznej veľkosti, čo závisí línie chrbta koňa. Kostry sú laminátové a môžu sa tak individuálne prispôsobiť na potrebnú veľkosť. Tri výrezy na kostre zohľadňujú rôznu anatómiu mužov a žien.  V oblasti výrezov na kostre je vypchanie posedlia oveľa hrubšie, aby jazdec mal maximálny komfort.

Sedlo je k dispozícií vo farbách čierna a kakaová, pri variante zdvojenej kože aj v tmavo hnedej.  

Cena začína s uvedenou cenou a líši sa podľa výberu kože a variante volného pleca! 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kôň
Typ:Hladká teľacia koža:
Typ:Hladká teľacia koža voľné plece:
Typ:Zdvojená byvolia koža:
Typ:Zdvojená byvolia koža voľné plece: