AGROBS- WiesenBussi

 
 
 
Facebook +421 915 775 507

Správa Účtu

 

 
 
 
 

Est. 2004

15 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu

30 dní na výmenu

 

Máte 60 dní!

Výmena alebo vrátenie do 60 dní

Rýchle doručenie!

Tovar je u Vás do 2-3 dní

Doprava Zdarma

 

Zľava k platbe!

Získajte zľavu pri platbe cez TrustPay

 

 

 
 

Metabolismus

AGROBS- WiesenBussi

Zdravá pochúťka! Bez obilnín, bez umelých prísad Delikátna kombinácia teplým vzduchom sušených tráv a bylín, koreňovej zeleniny a ovocia. Vhodné pre všetky typy koní!
Výrobca:Agrobs
Kód produktu:01115
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 4,00 €
Pochúťky sú čokoláda pre kone. Je dôležité, aby aj pamlsky boli aj zdravé, aby mohli byť podávané bez toho, aby ste museli premýšľať dvakrát.
 
AGROBS WiesenBussi sú bez obilninové, založené na dôveryhodnom pre-Alpin sušenom zelenom vlákne. Vybrané ingrediencie, ako sú teplom sušené trávy a bylinky, koreňová zelenina a ovocie, sú nielen chutné, ale aj zdravé. Vo svojom recepte AGROBS venoval mimoriadnu pozornosť nízkemu obsahu škrobu a cukru, ktorý zabezpečuje, že kone s nadváhou alebo kone s problémami s metabolizmom si môžu vychutnať WiesenBussi.
 
AGROBS WiesenBussi sú vhodné pre všetkých koní. Cielený nedostatok obilnín a umelých prísad zaručuje prirodzenú a vhodnú lahôdku.
 
 
bohaté na vlákno
bez obsahu obilnín
bez melasy
bez umelých prísad
nízky obsah cukru a škrobu
1kg
 
Zloženie: Suché zelené vlákno pre Alpin, črepníky z cukrovej repy, parsnip, mrkva, jablkový výťažok, sladový kvasnicový extrakt, bylinky (svätý bodliak, čučoriedkové listy, morská riasa krieda, červená repa, med
 
Zloženie: Surový proteín 9,60%, Vápnik 2,20%, Surová vláknina 19,50%, Fosfor 0,40%, Oleje a tuk 3,20%, Sodík 0,08%, Surový popol 9,00% Škrob: 3,70%, cukor: 5,80%