Pharmahorse - MCT olej pre kone

Kód: 8719325376562
Neohodnotené
Značka: Pharmahorse
19,95 €
Dostupné do 15 pracovných dní

MCT olej pre kone od spoločnosti Pharmahorse – triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, nazývané tiež mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom. MCT olej pre kone sa získava z kokosových orechov. Kokosový olej je tekutý iba pri vyšších teplotách a preto sa nedá ľahko použiť, pokiaľ ho nezohrievate. MCT olej je časť kokosového oleja, ktorá zostáva tekutá pri izbovej teplote a uľahčuje jeho použitie.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

MCT olej pre kone od spoločnosti Pharmahorse – triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, nazývané tiež mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom. MCT olej pre kone sa získava z kokosových orechov. Kokosový olej je tekutý iba pri vyšších teplotách a preto sa nedá ľahko použiť, pokiaľ ho nezohrievate. MCT olej je časť kokosového oleja, ktorá zostáva tekutá pri izbovej teplote a uľahčuje jeho použitie.MCT olej pre kone od spoločnosti Pharmahorse – triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, nazývané tiež mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom. MCT olej pre kone sa získava z kokosových orechov. Kokosový olej je tekutý iba pri vyšších teplotách a preto sa nedá ľahko použiť, pokiaľ ho nezohrievate. MCT olej je časť kokosového oleja, ktorá zostáva tekutá pri izbovej teplote a uľahčuje jeho použitie.

Zloženie na liter:
MCT olej 1 000 ml

Čistota:
MCT olej pre kone je 100 % bez pridaných cukrov. Cukor nie je vždy uvádzaný ako cukor. Bežnými cukrami a sladidlami v doplnkoch sú jablková aróma, dextróza, sacharóza a hroznový cukor. PharmaHorse nepoužíva žiadne cukry ani sladidlá, a preto sa odlišuje od iných dodávateľov. Naše výrobky tiež neobsahujú iné doplňujúce zložky ani dochucovadlá.

Dávkovanie:
Pony: (± 300 kg):  30 ml denne.
Kôň: (± 600 kg): 60 ml denne.

Veľkosť:
1 l

Pokyny na užívanie:
MCT olej pre kone môžete primiešať do dennej dávky krmiva vášho koňa.

Odporúčané skladovanie:
Výrobok skladujte v pôvodnom obale na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Klasifikácia:
Tento produkt je doplnkovým krmivom pre kone. Keďže používame prísady, ktoré vyhovujú ľudskej kvalite, zaručujeme vysokú kvalitu produktu. Napriek tomu, vzhľadom na veľkosť odmerky a odporúčanej dávky, odporúčame tento produkt dávať len poníkom a koňom.Tento produkt nie je liek a nemá liečivé účinky. Doplnky výživy nie sú náhradou zdravého životného štýlu a vyváženej stravy. Z tohto dôvodu, ak je váš kôň chorý alebo má zdravotné ťažkosti, je dôležité kontaktovať veterinára.