St.Hippolyt - Equimeb Hepa

Kód: 054001
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
39,95 €
Dostupné do 7-10 dní

St.Hippolyt - Equimeb Hepa

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Chémia ale správne

Keď je kôň unavený a nepodáva dobrý výkon, ak vykazuje abnormálnu stratu telesnej hmotnosti napriek tomu, že je dostatočne kŕmený, alebo keď zápasí s škriabaním, môže trpieť ochorením pečene. Okrem toho edém alebo abnormálne urinácie môžu byť náznaky ďalších problémov s obličkami. Medzi najčastejšie príčíny patria plesňové kompletné alebo koncentrované krmivá, infekcie, problémy s črevnou flórou, toxické rastliny, zamorenie červami alebo niektoré lieky

Equimeb Hepa je navrhnutý tak, aby poskytoval koni potrebné nutričné zložky podporujúce pečeň vo vyššej koncentrácii ako doplnok dennej koncentrovanej kŕmnej dávky. To umožní zvlášť ľahkú starostlivosť na podporu funkcie pečene pri každodennom kŕmení, nezávisle od celkového množstva koncentrovaného krmiva alebo značky

-detoxikačná kombinácia živín
-jednoduché podávanie ako pelety
-dobre prijímané konmi
 

Meta-Diät a Equimeb Hepa poskytujú presne tie živiny, ktoré podporujú funkciu pečene koní. Špecifické látky podporujú regeneráciu pečeňových buniek (hepatocyty) a biotérové ochucovacie zlúčeniny z artičoku uľahčujú vstrebávanie tuku v pečeni. Esenciálne aminokyseliny a sínus a metionín sú priame nutričné prvky potrebné pre regeneráciu buniek.

Funkčné ochranné živiny

Meta-Diát obsahuje funkčné živiny, ako sú linené semená, pivovarské kvasnice, pšeničné otruby a B-vitamíny, ktoré poskytujú účinnú nutričnú podporu pre zdravý systém digescie a tak prispievajú k znižovaniu akýchkoľvek intestinálnych toxínov, ktoré by mohli ovplyvniť organizmus. Prírodné antioxidačné látky, takzvané OPC odvodené od extrrgových jadier hrozna, vitamín E a esenciálne mastné kyseliny stabilizujúce membránu, sú odvodené z ľanového semena, zohrávajú dôležitú úlohu pri ochrane orgánových buniek pred radikálnymi ochoreniami.

Kedy kŕmiť Meta-Diät a kedy Equimeb Hepa?

Meta-Diát je náhradou koncentrovaného krmiva a musí sa podávať vo väčších množstvách, aby sa zabezpečilo, že organizmus bude mať dostatočné množstvo organických funkčných živín. V niektorých prípadoch je však ťažké takéto podávanie. Okrem toho musí byť denná dávka koncentrovaného krmiva znížená, pretože mnoho koní  nemaá takú záťaž a nie je možné podávať toľké množstvo Meta-Diät. V týchto prípadoch je Equimeb Hepa perfektnou alternatívou.

Odporúčanie na kŕmenie

Približne. 10 až 20 g na 100 kg telesnej hmotnosti