Absorbine - Leather therapy, prací gel na kožu

Kód: ABS322
Neohodnotené
Značka: Absorbine
24,95 € 24,95 € / 1 ks
Na dotaz
Absorbine Leather therapy Laundry solution (Fľaša, 591 ml)

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Vyprať výrobky z pravej alebo syntetickej kože a ovčej vlny v práčke? Áno a nikdy to nebolo tak jednoduché. A dokonca aj z brúsenej kože či jemného semišu. Je vhodný a šetrný aj k syntetickému fleece. Vyperte si bezpečne rajtky či pantalony s celokoženým sedom, CHAPS, rukavice, podložky a obaly na sedlo z ovčej vlny, skrátka všetko kožené, vlnené, fleecové čo v šatni u koní nájdete. Prípravok sa jednoducho používa ako prací koncentrát, je nutné ho pred použitím zriediť vodou a potom použiť v práčke ako každý iný prací gél. Obsahuje ošetrujúce zložky, ktoré kožu ošetrí a vyživí. Je šetrný k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľný. Pre ešte väčšiu ohybnosť a jemnosť kožených výrobkov odporúčame použiť s Leather Therapy Laundry rinse and dressing. Obnovte zašlú krásu Vášho jazdeckého vybavenie s luxusnými produktmi Leather Therapy. Všetky produkty Leather Therapy sú biologicky odbúrateľné. Produkty Leather Therapy® s označením "Laundry" sú prvé prípravky, ktoré vám umožní prať Vaše kožené a vlnené vybavenia v automatickej práčke. Revolučná patentovaná technológia!

 
NÁVOD NA POUŽITIE:
 Čistí a vyživuje prírodnú i syntetickú kožu a textíliu vrátane semišu, jemných CHAPS, kožených rajtiek, rukavíc, fleecových výrobkov a iných. Osviežuje, čistí, vyživuje a je šetrný k životnému prostrediu.
Tip: Nikdy neperte kožené výrobky na viac ako 30 ° C.
Rôzne farby perte oddelene. Vyskúšajte stálosť farieb na skrytom mieste. 
Pri ručnom praní zmiešajte Solution s vodou a potom pridajte do kúpeľa výrobky určené na pranie. 1) Ľahko zašpinené (jemná koža, vlnený prírodné fleece) - 1-2 plné uzávery prípravku Solution, program na jemnú bielizeň alebo vlnu, len so studenou vodou. 2) Viac zašpinené (ťažké textílie, brúsenej silné usne): 2 plné uzávery prípravku Solution, program na farebnú bielizeň (30 ° C pranie s posledným pláchaním studenou vodou). Pre lepšiu ohybnosť, jemnosť a ochranu pred vyblednutím farieb použite Lether Therapy Laundry Rinse & Dressing ako aviváž a náter. ZLOŽENIE: 5% alebo viac, ale menej ako 15% amfolytické povrchovo aktívne látky, parfumy, konzervačné činidlá (O-PHENYLPHENOL).