BrandonPlus Medigest

Kód: 1842
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
44,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
BrandonPlus Medigest

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Kone sú vystavené množstvu rôznych toxínov, tzv. Mykotoxínov, prostredníctvom konzumácie potravy. Väčšina z týchto toxínov pochádza z metabolizmu húb, ktoré buď žijú v úzkom spojení s rastlinami trávy, alebo sa javia ako parazity (kokily) v sene, slame alebo obilninách. V súčasnosti je definovaných 500 rôznych mykotoxínov, ktoré navzájom zvyšujú účinky. Veľa koní sú preťažované elimináciu práce toxínov a často ukazujú, zažívacie ťažkosti: napríklad vodnaté stolice, pečeňové testy s výsledkami, ktoré sa odchyľujú od normy, oslabenie imunitného systému, pľúcne ochorenia, úbytok telesnej hmotnosti,  pokles výkonu a zníženie spotreby krmiva ako ako aj problémy v správaní a ťažkosti pri jazdení.

Brandon® plus Medigest, sa vyznačuje vysokým podielom komponentov bioaktívnych bunkových stien z kvasiniek a baktérií mliečneho kvasenia, rastlinných polysacharidov, funkčných vlákien a rôznych ílových minerálov. Čisté prírodné zložky Brandon® plus medigest ovplyvňujú proces detoxikácie na rôznych úrovniach. Tieto toxíny sú prísne viazané a enzymaticky inaktivované, prechádzajú cez konský tráviaci trakt bez toho, aby spôsobili akékoľvek poškodenie a vylučujú sa stoličkami.

pre vodnaté stolice
na plynatosť, hnačku a absorpčné problémy
na urtikáriu
pri nepokoji
cielená enzymatická detoxifikácia (biotransformácia)
fyzikálne viazanie (absorpcia toxínu)
aktivácia intestinálneho imunitného systému

Odporúčania pre kŕmenie:
40 g na 100 kg telesnej hmotnosti denne na počiatočné použitie.
Akonáhle sa symptómy zlepšia, dávka sa môže znížiť na 10 - 20 g Brandon® plus medigest / 100 kg telesnej hmotnosti denne.

Podávajte zmiešané v krmive v niekoľkých malých hrudkách. Odporúčame zaradiť Brandon® plus medigest ako pokračujúci prvok do kŕmnej dávky.
1 odmerka = cca. 100 g