Schmidt - Jazdecké rukavice - Forever

Kód: 0111-400
Neohodnotené
49,90 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Jazdecké rukavice pre profesionálov Forever

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Rukavice sú určené na profesionálne použitie pri častom jazdení! Ako hovorí už ich názov - tieto rukavice sú "navždy" - "Forever".
Dlaňová časť je ručne vyrábaná z materiálu značky Pittards. Štruktúra kože je posilnená špeciálnym vláknom, ktoré je obalené "pancierovými doštičkami", čo robí rukavice odolnejšími voči oderu a zvyšuje sa tým aj trvanlivosť kože. Bráni opotrebovaniu kontaktných plôch a materiálov. Vďaka týmto vlastnostiam použitého materiálu, ďalšie výstuhy už nie sú nutné.
Vzhľadom ku kombinácii Pittards ARMOR-TAN a Pittards DIGITAL textúry, má vzor vynikajúcu priľnavosť, ktorá je zaručená za všetkých podmienok. Špeciálne spracovanie použitej kože zabezpečuje zlepšenú schopnosť odolávať vlhkosti z dažďa, potu alebo vlhkosti z iných príčin a lepšiu izoláciu a ochranu ruky za každého počasia. Špeciálne ošetrenie kože zabraňuje absorpcii vlhkosti, vrátane potu do rukavice a tým chráni kožu pred škodlivými vplyvmi. Napriek tomu, že je materiál spoločnosti Pittards veľmi pevný, jahňacia koža zabezpečuje mimoriadnu flexibilitu a mäkkosť.

Vďaka svojim vlastnostiam sú rukavice "Forever" je ideálne pre všetky druhy disciplín. Možno prať pri 30 ° C, sušiť na vzduchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Oblečenie
Farba:Čierna-Veľkosť:8‚5:
Farba:Čierna-Veľkosť:9:
Farba:Čierna-Veľkosť:7:
Farba:Čierna-Veľkosť:7‚5: