St. Hippolyt - Concal

Kód: 023001
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
33 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
St. Hippolyt - Concal - kĺbová výživa pre ľudí

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Zábava s pohybom- pre ľudí
Mnoho ľudí trpí bolestivým degeneratívnym ochorením kĺbov. Väčšina spojivového tkaniva je oslabená, tkanivo chrupavky poškoden alebo chýba.

Zvláštnosťou chrupavkového tkaniva je to, že necykluje ako iné tkanivá, ale je živené procesom difúzie. Živiny migrujú z vonkajšej strany cez kožu do kĺbovej tekutiny. Mimochodom, tento proces funguje obzvlášť dobre, keď sa kĺb pohybuje.

V zdravých chrupavkách a iných spojivových tkanivách sa neustále vytvárajú a rozkladajú kolagénne tkanivá a glykozaminoglykány. Tento proces závisí od prítomnosti vhodných kombinácií živín.

Po mnoho rokov je známe, aké sú určité zložky mäkkých tkanív morských glykozaminoglykánov (GAG), vysoko kvalitné olejové zložieky (tzv. Lipid frakcie), špecifické aminokyseliny, enzýmy a organické stopové prvky. Týmto spôsobom nám príroda poskytuje množstvo cenných živín, ktoré v dnešnej strave chýbajú.

ConCal
Concal je bohatý výživový doplnok pre ľudí, ktorý vie, ako preklenúť miesta v oblasti životne dôležitých látok. Okrem vysokého obsahu morských živín, obsahuje aj morské riasy, čiernu rascu a vitamín E.

Ďalšie informácie o produkte:

pdfNEMConcal.pdf