St. Hippolyt - Makor

Kód: 1806
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
36,75 €

Zvoľte variant

Magnézium Makor od značky St. Hippolyt.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní
Veľkosť: 1 kg
Nie je skladom / na objednávku | 1806
36,75 €

Podrobný popis

Svalové napätie, citlivosť na zmeny počasia, náchylnosť ku kolikám, nechuť k výkonu, alebo aj stavy strachu, by mali byť ako príznaky nedostatku živín brané vážne. Zvlášť vo fázach vysokej fyzickej aj psychickej záťaže, ako je začiatok výcviku, pri tvrdom tréningu, alebo pri pretekoch, ale aj pri zmene maštale, alebo klímy stúpa potreba živín, relevantných pre stres a krvný obeh. Makor vyrovnáva počas niekoľkých dní túto potrebu.Makor dodáva vysoko využiteľné magnézium v rôznych zlúčeninách. Tým je zaručený zvlášť dobrý príjem do organizmu. Vysoký obsah vitamínu E v spojení s cennými výživovýmí bylinkami má uvoľňujúci, oživujúci a blahodárny účinok na koňa. Prikrmovanie Makorom sa osvedčuje predovšetkým v nasledovných situáciach: u bojazlivých koní k zlepšeniu motivácie, pri citlivosti na zmeny počasia, pri silnej fyzickej a psychickej záťaži (napr. počas turnajov, výcviku, alebo pri zmene maštale) a pre staršie kone pre lepšie zvládnutie každodenných nárokov.

Magnézium: riadi funkciu svalov a energeticklátkovú výmenu. Vitamín E: zlepšuje prísun kyslíka do buniek.

Zloženie : Bylinky, magnézium-fumarát, magnéziumsulfát, pivovarské kvasnice, magnéziumoxid, za studena lisovaný ľanový olej, múčka z morských rias, morská soľ, extrakt z hroznových jadierok, pšeničné klíčky, melasa z cukrovej repy, jačmenné výhonky, himalájska soľ.

Obsahové látky / kg: Surový protein 8,0%, Surový tuk 6,5%, Surová vláknina 7,5%, Surový popol 36,0%, Kalcium 0,6%, Fosfor 0,2%, Magnézium 10% a Tryptophan 0,7%.

Prídavné látky / kg: Vitamín A 45.000 IE, Vitamín D3 5.000 IE, Vitamín E 40.000mg, Vitamín C 10.000mg a Vitamín B12 10.000mcg.

Stopové prvky: Zinok - Zn - sulfát, monohydrát E6 500mg, Meď - Cu (II) sulfát, pentahydrát E4 60mg, Selén - Na - selenit E8 1,4mg, Mangán - Mn (II) sulfát, monohydrát E5 200mg, Kobalt - Co (II) carbonat, monohydrát E3 6mg, Železo - Fe (II) sulfát, monohydrát E1 500mg a Jód (Calciumjodat) E2 3mg..

Doporučenie pre skrmovanie: Veľké plemená koní: 2 odmerky odpovedajú cca. 30g na deň a zviera, pridať k dávke jadrového krmiva.

Prídavné informácie o produkte: Toto doplnkové krmivo smie byť kvôli jeho vyššiemu obsahu stopových prvkov oproti bežnému krmivu podávané maximálne iba do 10% celkovej dennej krmnej dávky (vrátane sena).

Hmotnosť : 1kg