St. Hippolyt - Super Condition

Kód: 005034
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
64,60 €
Nie je skladom / na objednávku
St. Hippolyt - Super Condition

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Keď druhý štart je taký dokonalý ako prvý, keď sú tréningy perfektne zvládnuté a vyrovnané na obe strany - to sú najcennejšie momenty v jazdectve. Kone, ktoré sú ochotné sa učiť a ktoré radi pracujú, ľahko rozvinú svoje svaly.

Dobre vyvinuté a dobre fungujúce svaly sú absolútnou nevyhnutnosťou pre úspech v akomkoľvek športe. Avšak len uvoľnené svaly, ktoré sú dobre zásobené krvou, môžu byť efektívne vyvinuté na zvýšenie sily a vytrvalosti koňa. SuperCondition bol špeciálne vyvinutý pre vysoko výkonné kone s konštantným zásobovaním energiou a presnými živinami potrebnými pre účinný metabolizmus svalov.

    bohaté na antioxidantové vitamíny
    bohaté na minerály dôležité pre funkciu svalov
    obohatený vysokokvalitnými proteínmi
    posilňujúca a ochranna formula - všetko v jednom
    vrece 20 kg, vedro 10 kg

Uľahčenie jazdenia

Vyvážený svalový metabolizmus znižuje čas potrebný na zahriatie. To znamená, že počas tréningu je možné rýchlejšie budovať svaly, čím sa dennodenne prejaví rýchlejšie s minimálnym fyzickým stresom. Zdravý metabolizmus svalov ďalej zaisťuje, že odpadové produkty, ktoré sa vyskytujú vo svaloch, napríklad kyselina mliečna, sa rýchlo odstraňujú, časy zotavovania sa znižujú a motivácia pre tréning zostáva vysoká, čím sa zvyšuje celkový výkon a vytrvalosť.

 

Keď základné krmivo nestačí

SuperCondition bol špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval 11 živín nevyhnutných pre účinnú funkciu svalov, ktoré majú tendenciu chýbať pri väčšine denných dávok väčšiny koní. Kone, ktorých svaly musia pracovať mimoriadne ťažko alebo sú geneticky obdarené veľkým množstvom svalov, potrebujú vyššiu dávku živín na budovanie a ochrany svalov. Nedostatok týchto špeciálnych živín môže spôsobiť svalovú záťaž, vytvrdzovanie a dokonca aj roztrhnutie, a tak spôsobiť trvalé poškodenie svalov, šliach a kĺbov. SuperConition je ideálne pre riešenie takýchto nedostatkov a je vhodný pre dočasné aj dlhodobé kŕmenie.

Krmivo s výsledkami

Jeho vysoko kvalitné zložky a špeciálne vybraný sortiment minerálov a vitamínov robia SuperCondition ideálne krmivo, ako aj koncentrát. SuperCondition vytvára viditeľné výsledky aj vtedy, keď sa kŕmia v množstve iba niekoľko stoviek gramov denne. SuperCondition sa osvedčila zvlášť efektívne ako doplnok koncentrátu pre náročné drezúrne kone a chovné žrebce počas obdobia udeľovania licencií alebo chovného obdobia. Ale aj  jazdci oceňujú, ak ich kôň ochotne pracuje a bez akýchkoľvek problémov pri jazdení.

Odporúčanie na kŕmenie

Približne. 50-100 g na 100 kg telesnej hmotnosti a deň zmiešaný s dennou zložkou