St.Hippolyt -EquiLac Müsli

Kód: 005010
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
30,90 €
Nie je skladom / na objednávku

EquiLac Müsli od značky St. Hippolyt.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Len to najlepšie pre kobylu a žriebä

Každý chovateľ má radosť, keď sa žriebä bez problémov narodí a začne hľadať mliečny zdroj. Počas žrebnosti a dojčenia, môžeme poskytnúť dôležitú základňu správnej výživy kobyly; to je naša nádej pre zdravého športového spoločníka a priateľa na celý život.

Equilac je overené chovateľské krmivo, vyvinuté na základe dlhoročných skúseností s chovom.

-dobre vyvážený pomer proteín / energia
-vrátane bylín, mletých rias, olejov a olejnatých plodov
-bohaté na esenciálne aminokyseliny
-dokonale vyvážený obsah stopových prvkov

Zvýšenie plodnosti

Približne. tri mesiace pred párením by kobyla kobyla mala prijímať vysoko kvalitné, životne dôležité živiny, avšak zásobovanie energiou by malo byť mierne. Doplnky s "St. Hippolyt's ß-karoten a cesnak "a stopové prvky (napríklad MicroVital) zvyšujú potenciál tejto koncepcie. Odporúča sa potom pokračovať v podávaní dávok prispôsobených na energiu s vyváženým obsahom vysokokvalitných mikroživín.

Vital živiny pre dvoch

St. Hippolyt's Equilac obsahuje vysoko kvalitné proteíny. Okrem vyváženého pomeru bielkovín a energie sú všetky minerály, stopové prvky a vitamíny zaradené do dobre prispôsobených množstiev, aby spĺňali požiadavky na výživu a podporovali zdravý vývoj rastúceho plodu. Pivovarské droždie, klíčky, množstvo zložiek odvodených od oceánu a iné látky bohaté na životne dôležité živiny udržujú celý vzorec.

Odporúčanie na kŕmenie

EQUILAC MÜSLI

Od 8. mesiaca gravidity postupne začnite s Equilcom nahradiť denné krmivo pozostávajúce z koncentrovaného krmiva a / alebo trávy.

Od 9. do 11. mesiaca gravidity približne. 400 - 500 g Rovnosť na kg 100 telesnej hmotnosti na deň. Celkové množstvo za deň by sa malo podávať v rôznych dávkach. Ovos sa môže doplniť. Equilac sa odporúča pre kobyly, pre špeciálne plemená, poníky a chovateľov.

Od 1. do 3. mesiaca laktácie: Postupne zvyšujte Equilac na max. 600 g na 100 kg telesnej hmotnosti, pretože tretí mesiac laktácie bude vrcholom mliečneho produktu.

Od 5. mesiaca laktácie: Postupne znížte Equilac, aby nakoniec pokračoval bežným koncentrovaným krmivom. Dokončite kŕmenie Equilac po odstavení hríbiky.

1 liter = cca. 750 g peliet Equilac
1 liter = cca. 600 g rozmarínovej müsli