St.Hippolyt - -Glyx-Mash

 
 
 

Trávenie

St.Hippolyt - -Glyx-Mash

St.Hippolyt - -Glyx-Mash
Výrobca:St. Hippolyt
Kód produktu:175
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Skladom
Veľkosť: 5: 14,80 €
:

Šťastie bez cukru

Šťavnaté jablko, mrkva, čerstvá tráva, chrumkavý chlieb alebo lahodná vôňa obilných zŕn po práci - na prvý pohľad sa javí ako celkom dobrá odmena pre kone. Mnohé z týchto "lahôdok" obsahujú značné množstvo cukru a škrobu. Prebytok cukru a škrobu zvyšuje hladinu cukru v krvi a zvyšuje riziko laminitídy. Ale existujú spôsoby, ako odmeniť koňa bez rizika a bez toho, aby sme mali výčitky svedomia.

Vďaka Glyx Mash sa alergici na obilniny môžu tešiť na kŕmenie a Mash. Pretože Mash môže byť súčasťou krmiva pre kone trpiace kolikou alebo zotavovaním sa z tráviacich porúch.

-bez gluténu a bez melasy
-nízky glykemický index
-prebiotiká a očista
-všestranné, každodenné krmenie
Glyx-Mash znížené na cukre a škrobe a je bez obilia, melasy a gluténu. Preto je vhodný najmä pre kone, ktoré potrebujú kŕmiť diéty s nízkym obsahom karbohydrátov a obzvlášť jemné na žalúdok. Bohaté zloženie prebiotických zložiek prispieva k harmonizácii funkcie čriev. A navyše vybrané bylinky pomáhajú procesom trávenia.

Ochrana a starostlivosť na vnútornej strane

Sliz extrahovaný z popraskaného ľanového semena chráni sliznice po celom tráviacom trakte. Vynikajúca schopnosť napučania prípravkov Glyx Mash podporuje tlak na črevách a podporuje vylučovanie cudzorodých látok a znečisťujúcich látok. Stimulácia intestinálnych pohybov podporuje ľahšie vyprázdňovanie čriev. Môže byť použitý na všeobecnú podporu trávenia, dni strávené státím, pri  intenzívnom výkone a počas choroby.

Odporúčanie na kŕmenie

Zmiešajte cca. 70-250 g Glyx-Mash na 100 kg telesnej hmotnosti s 1,5 násobkom množstva teplej vody alebo teplej vody, nechajte ju stáť cca. 15 min. a teplý. Glyx-Mash sa tiež môže pripravovať so studenou vodou v letných mesiacoch, pričom doba namáčania sa zvyšuje na 30 minút. Všeobecne platí, že krmivo 1 - 3 krát týždenne. Ak je to potrebné, môže sa kŕmiť každý deň.

1 liter = cca. 430 g Glyx Mash