St.Hippolyt - -Glyx-Mash

 
 
 
Facebook +421 915 775 507

Správa Účtu

 

 
 
 
 

Est. 2004

15 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu

30 dní na výmenu

 

Máte 60 dní!

Výmena alebo vrátenie do 60 dní

Rýchle doručenie!

Tovar je u Vás do 2-3 dní

Doprava Zdarma

 

Zľava k platbe!

Získajte zľavu pri platbe cez TrustPay

 

 

 
 

Trávenie

St.Hippolyt - -Glyx-Mash

St.Hippolyt - -Glyx-Mash
Výrobca:St. Hippolyt
Kód produktu:175
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Nie je skladom / na objednávku
Veľkosť: 5: 14,80 €
:

Šťastie bez cukru

Šťavnaté jablko, mrkva, čerstvá tráva, chrumkavý chlieb alebo lahodná vôňa obilných zŕn po práci - na prvý pohľad sa javí ako celkom dobrá odmena pre kone. Mnohé z týchto "lahôdok" obsahujú značné množstvo cukru a škrobu. Prebytok cukru a škrobu zvyšuje hladinu cukru v krvi a zvyšuje riziko laminitídy. Ale existujú spôsoby, ako odmeniť koňa bez rizika a bez toho, aby sme mali výčitky svedomia.

Vďaka Glyx Mash sa alergici na obilniny môžu tešiť na kŕmenie a Mash. Pretože Mash môže byť súčasťou krmiva pre kone trpiace kolikou alebo zotavovaním sa z tráviacich porúch.

-bez gluténu a bez melasy
-nízky glykemický index
-prebiotiká a očista
-všestranné, každodenné krmenie
Glyx-Mash znížené na cukre a škrobe a je bez obilia, melasy a gluténu. Preto je vhodný najmä pre kone, ktoré potrebujú kŕmiť diéty s nízkym obsahom karbohydrátov a obzvlášť jemné na žalúdok. Bohaté zloženie prebiotických zložiek prispieva k harmonizácii funkcie čriev. A navyše vybrané bylinky pomáhajú procesom trávenia.

Ochrana a starostlivosť na vnútornej strane

Sliz extrahovaný z popraskaného ľanového semena chráni sliznice po celom tráviacom trakte. Vynikajúca schopnosť napučania prípravkov Glyx Mash podporuje tlak na črevách a podporuje vylučovanie cudzorodých látok a znečisťujúcich látok. Stimulácia intestinálnych pohybov podporuje ľahšie vyprázdňovanie čriev. Môže byť použitý na všeobecnú podporu trávenia, dni strávené státím, pri  intenzívnom výkone a počas choroby.

Odporúčanie na kŕmenie

Zmiešajte cca. 70-250 g Glyx-Mash na 100 kg telesnej hmotnosti s 1,5 násobkom množstva teplej vody alebo teplej vody, nechajte ju stáť cca. 15 min. a teplý. Glyx-Mash sa tiež môže pripravovať so studenou vodou v letných mesiacoch, pričom doba namáčania sa zvyšuje na 30 minút. Všeobecne platí, že krmivo 1 - 3 krát týždenne. Ak je to potrebné, môže sa kŕmiť každý deň.

1 liter = cca. 430 g Glyx Mash