Zandona - Skokové gamaše (predné) Carbon Air tendon magnet

Kód: E2110B-L
Neohodnotené
Značka: Zandona
150 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní
Veľkosť: M
Na dotaz | E2110B-M
150 €
Veľkosť: L
Na dotaz | E2110B-L
150 €
Veľkosť: XL
Na dotaz | E2110B-XL
150 €

Podrobný popis

Sú tvorené vonkajšou TPU konštrukcia s diferencovanou hrúbkou, vďaka perforovanému neoprénu a vetraniu 3 Air-Vents, sú pohodlné a vzdušné. 

 Gél-Tech medzi vonkajšou TPU štruktúrou a podporou neoprénu, pracuje ako tlmič nárazov. Bezpečné zapínanie je zaručené suchými zipsami, ktoré sú odstrániteľné systémom rýchloupínania, ktoré môžu byť vymenené, keď sa zničia, opotrebujú, alebo roztrhajú. Jeho rozmery a absolútne ergonomický tvar boli vyvinuté s presným kopírovaním štruktúry končatiny, čo zaručuje perfektné polohovanie.
Sú tiež vybavené magnetickým zariadením, ktoré zlepšenie bunkové funkcie, zvyšuje výkon. Permanentný magnet sa skladá z vysoko magnetickej zliatiny neodýmu, železa a bóru s povlakom niklu, je schopné vyvinúť hustotou magnetického toku 2600 Gauss. Bolo zistené z rôznych testov, že použitie tohto zariadenia umiestneného v blízkosti svalu a šľachy významne znižuje únavu končatiny a vyvoláva zvýšenie vaskulárneho prietoku krvi a lymfatického obehu, čo znásobuje prospešné účinky. Výhody vyvolané zvýšeným vaskulárnym prietokom podporené magnetickou polarizáciou, bola zistená na koňoch, ako aj u ľudí, má protizápalové a analgetické účinky, posiluje kosti a Kĺby, a aj urýchlenie procesu vylučovania toxínov a absorpcie kyselina mliečna do svalov. Tieto fakty vedú k zlepšeniu pohybu a skákanie výkonnosť koňa.

 Sú tvorené vonkajšou štruktúrou TPU s rozdielnou hrúbkou, ktorá preniká vďaka perforovanému neoprénu a je vetraná 6 ventilačnými ventilačnými otvormi. Gel-Tech je medzi vonkajšou štruktúrou TPU a neoprénovou podperou, v prípade potreby pracuje ako tlmič nárazov a má pohodlné polstrovanie.

Prvky uhlíkového vlákna sa nachádzajú pod plášťom, aby tepelne izolovali spoje od tepla generovaného vonkajším trením a zároveň zvýšili mechanickú odolnosť proti nárazom. Vytvárajú Flex-Zone, potrebnú na to, aby umožnili maximálnu voľnosť pohybu na končatinu.

Elastické popruhy s rýchloupínacím koncom boli kalibrované pre bezpečné zatváranie, sú v skutočnosti vybavené systémom dvojitého uzamykania (horizontálne / vertikálne). Ergonomický tvar bol vyvinutý s presným kopírovaním konštrukcie končatín, zaručujúc dokonalé umiestnenie a zároveň zmierňujú stres.

100% made in Italy "CARBON AIR BALANCE Tendon" boli navrhnuté aby chánili skokové koné proti úderom a odreninám nad priehlavkom prednej končatiny a a zároveň ponúka podporu šliach.