Zandona - Therapeutic magnetické gamase

Kód: E2715T
Neohodnotené
Značka: Zandona
209,90 €
Nie je skladom / na objednávku
Terapeutické gamaše "THERAPEUTIC SUPPORT BOOT AIR" majú 18 magnetických zariadení, ktoré zlepšujú bunkové funkcie, poskytujú prirodzenú terapeutickú podporu od kopyta cez koleno a tým reflexne do celého tela. PÁR

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Sú to 2 produkty v 1, pretože sú takisto vyvinuté s cieľom poskytovať podporu väzov a šliach, používajú sa tiež ako prepravné chrániče a na zníženie typického post-pracovného opuchu. Vyrábajú sa 100% v Taliansku, vybavený výmenným vnútorným pásom s COOLMAX® (špeciálne vlákna, ktoré nesú vlhkosť smerom k vonkajšiemu povrchu textílie, udržiavajú pokožku v suchom stave). Elastické popruhy na suchý zips sú kalibrované pre optimalizáciu podpory šľachy, zaisťujú komfort a priľnavosť.
 

Sú vybavené 10 magnetickými zariadeniami, ktoré zlepšujú funkciu buniek a poskytujú prirodzenú terapeutickú podporu pre päty a reflexológiu na celé telo. Permanentné magnety sú zložené z magnetickej zliatiny neodýmu, železa a bóru s povlakom niklu, schopné vyvinúť hustotou magnetického toku 2600 Gauss. Špecifické usporiadanie magnetov, ich hustota toku, intenzita a polarizácia, boli študované pomocou veterinárov a profesionálov, aby maximalizovali zvýšenie vaskulárneho prietoku krvi a lymfatického obehu. 

EFEKTY REFLEXOLÓGIE: S využitím princípov reflexológie, sú magnetmi stimulované reflexné body (Ting) umiestnených na konkrétnych meridiánoch koňa (rovnaké body používané pri akupunktúre), sa dosiahnu  účinky:

- 3 magnety umiestnené zvonku, blízko poludníka BL Yin (Močový mechúr - Ting BL-58-60-64) vyvolávajú pozitívne účinky na bolesť a problémy s krvným obehom na chrbtici.

- 2 magnetky umiestnené interne, v blízkosti meridiánu KI Yang (Kidney - Ting KI2-7) stimulujú krvný obeh, čo mierne vyvoláva upokojujúci a regulujúci účinok.

LOKÁLNE MAGNETO-TERAPEUTICKÉ ÚČINKY: Na rozdiel od protizápalových liečiv, ktoré vytvárajú vazokonstrikčný účinok (čím spomaľujú cievny krvný obeh a lymfatickú cirkuláciu, čo vedie k spomaleniu bunkových procesov), magnetická terapia pôsobí na bolesť a opuch, pričom sa vyhýbajú vedľajším účinkom farmaceutickú výrobu, zatiaľ čo zvyšujú regeneračné procesy. 

Má analgetický účinok;
?Protizápalový účinok;
?zvýšenie mikrocirkulácie v chrupavkách;
? Zrýchlenie procesu absorpcie kyseliny mliečnej;
? Zrýchlenie bunkových procesov. Zamerané na: svaly, šľachy, chrupavky. Zranenia; ? zápaly väzov; ?zlomeniny; ? Osteoporóza.

LIEĚNIE CHORÝCH OBLASTÍ:

- svaly, šľachy, poranenia chrupavky;

- zápaly spojiviek;

- zlomeniny kostí;

- Osteoporóza.

AKO POUŽÍVAŤ MAGNETY: - Zoznámte koňa s postupným používaním, pretože na začiatku môže pociťovať pocit lšteklenia v dôsledku zvýšeného lokalizovaného krvného toku. Pre prvé použitie sa odporúča sledovať kone, aby sa zabránilo poškodeniu magnetických zariadení.

? Môžu byť použité na kone všetkých vekových skupín a pohlavia, ak je to potrebné, trvalo aj v pokoji.

- Používajte len v pokoji, keď je kôň kľudný, aby sa predišlo možnému podráždeniu

.UPOZORNENIA: - V prípade zranení nepoužívajte v akútnej fáze (prvých 5 dní)! Nepoužívajte v prítomnosti viditeľných modrín, otvorených rán, krvácania, poranení alebo neošetrených infekcií, pretože magnetický efekt by mohol prispieť k rozšíreniu oblasti postihnutej týmito chorobami! Nepoužívajte v kombinácii s protizápalovými liekmi, riedidlami krvi alebo masťami pôsobiacimi v oblastiach postihnutých magnetickým ošetrením! ? Nepoužívajte v prítomnosti kardiostimulátora! ? Nepoužívajte počas tehotenstva! ? Toto nie je zdravotnícka pomôcka!

Dodatočné parametre

Kategória: Kôň
Typ:zadné-Veľkosť:M:
Typ:predné-Veľkosť:M:
Typ:predné-Veľkosť:L:
Veľkosť:L: