AGROBS- WiesenBussi

Kód: 01115
Neohodnotené
Značka: Agrobs
5,50 € 5,50 € / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

Zdravá pochúťka! Bez obilnín, bez umelých prísad. Delikátna kombinácia teplým vzduchom sušených tráv a bylín, koreňovej zeleniny a ovocia. Vhodné pre všetky typy koní!

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Pochúťky sú čokoláda pre kone. Je dôležité, aby aj pamlsky boli aj zdravé, aby mohli byť podávané bez toho, aby ste museli premýšľať dvakrát.

 

AGROBS WiesenBussi sú bez obilninové, založené na dôveryhodnom PreAlpin sušenom zelenom vlákne. Vybrané ingrediencie, ako sú teplom sušené trávy a bylinky, koreňová zelenina a ovocie, sú nielen chutné, ale aj zdravé. Vo svojom recepte AGROBS venoval mimoriadnu pozornosť nízkemu obsahu škrobu a cukru, ktorý zabezpečuje, že kone s nadváhou alebo kone s problémami s metabolizmom si môžu vychutnať WiesenBussi.

 

AGROBS WiesenBussi sú vhodné pre všetkých koní. Cielený nedostatok obilnín a umelých prísad zaručuje prirodzenú a vhodnú lahôdku.

 

 

bohaté na vlákno

bez obsahu obilnín

bez melasy

bez umelých prísad

nízky obsah cukru a škrobu

1kg

 

Zloženie: Suché zelené vlákno pre Alpin, črepníky z cukrovej repy, parsnip, mrkva, jablkový výťažok, sladový kvasnicový extrakt, bylinky (svätý bodliak, čučoriedkové listy, morská riasa krieda, červená repa, med

 

Zloženie: Surový proteín 9,60%, Vápnik 2,20%, Surová vláknina 19,50%, Fosfor 0,40%, Oleje a tuk 3,20%, Sodík 0,08%, Surový popol 9,00% Škrob: 3,70%, cukor: 5,80%