Gladiator Zellmilleu2

Kód: 080198
Novinka
Neohodnotené
Značka: GladiatorPLUS
60,45 €
Na dotaz

Má Váš kôň slabú výkonnosť, zatuhnuté a napäté svaly, metabolické problémy alebo dokonca kožné problémy? Môže mať problém s prirodzenou acidobázickou rovnováhou. Príčinou zvýšenej tvorby kyselín je často pretrvávajúci stres, chyby pri kŕmení a vysoké fyzické nároky.

 

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Má Váš kôň slabú výkonnosť, zatuhnuté a napäté svaly, metabolické problémy alebo dokonca kožné problémy? Môže mať problém s prirodzenou acidobázickou rovnováhou. Príčinou zvýšenej tvorby kyselín je často pretrvávajúci stres, chyby pri kŕmení a vysoké fyzické nároky.

ZELLmilieu2 - dva komponenty, ktoré fungujú ruka v ruke.
Prečo sa ZELLmilieu2 skladá z dvoch zložiek? Vyvážená acidobázická rovnováha a fungujúci odvodňovací systém sú základnými predpokladmi zdravia a vitality. Obe sú vždy úzko prepojené.

Trik spočíva v tom, aby sa všetky potrebné procesy riešili súčasne: neutralizácia a uvoľňovanie kyselín, viazanie a odvádzanie škodlivín. Základná tekutina a odvádzajúci prášok tu dokonale fungujú ruka v ruke.

Špeciálne zloženie odvádzajúceho prášku - so zeolitom, montmorillonitom, hnedou riasou, zinkom, sírou a koreňom púpavy. Pôsobí tu aj kombinácia osvedčených liečivých zemín, minerálov a prírodných látok. Optimálna kombinácia na odkyslenie a odvodnenie, a teda acidobázickú rovnováhu v tele koňa.

ZELLmilieu2:
Na udržanie prirodzenej acidobázickej rovnováhy.
Pre ochranu buniek
Odvádzanie škodlivých látok
Detoxikácia
Odkyslenie

Zloženie základnej kvapaliny: voda (základ ionizovaný stabilizátorom frekvencie GladiatorPLUS®), vápnik, draslík, horčík. Analytické zložky: hrubé bielkoviny (0 %), hrubé oleje a tuky (0 %), hrubý popol (0,7 %), hrubá vláknina (0 %), vápnik (0,1 %), fosfor (0,1 %), sodík ( 0,2 %), obsah vlhkosti (99 %).

Zloženie odvádzajúceho prášku: hnedé riasy, síra, koreň púpavy, prísady: spojivo: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu (1g568): (1g557): 77 %, montmorillonit illit (1g557): 10 %, zlúčeniny stopových prvkov: glycín chelát zinku hydrát (3b607) 40 000 mg / kg (zodpovedá 10 400 mg zinku)

Analytické zložky: hrubé bielkoviny (0,7 %), hrubé oleje a tuky (0,8 %), hrubý popol (82 %), hrubá vláknina (2 %), vápnik (2 %), fosfor (0 %), sodík (1 %), obsah vlhkosti (5 %)
Bez cukru.

Ako vypočítať denné množstvo:

 Základná tekutina: telesná hmotnosť v kg x 0,05 ml = denné množstvo v ml.

Odvádzajúci (detoxikačný) prášok: telesná hmotnosť koňa v kg x 0,02 g = denné množstvo v g.

 Príklad pre koňa s hmotnosťou 500 kg:

500 x 0,05 ml = 25 ml základnej tekutiny denne, max. 30 ml/deň

500 x 0,02 g = 10 g odvádzajúceho (detoxikačného) prášku denne

80 dní intenzívneho kŕmenia ZELLmilieu2 (1 - 2 krát ročne): Kŕmte ZELLmilieu2 denne po dobu 80 dní ako intenzívne kŕmenie.

Tip odborníka: Základný koncentrát ZELLmilieu2 odporúčame skrmovať vždy v kombinácii s  GladiatorPLUS. GladiatorPLUS Milieu je zdrojom energie pre črevá, pečeň a imunitný systém. ZELLmilieu2 base koncentrát podpory acidobázickej rovnováhy a odvodňovania. S 80-dňovým intenzívnym kŕmením (každý deň) s prípravkom ZELLmilieu2 začnite až 14. deň po začatí intenzívneho kŕmenia GladiatorPLUS.

Poznámka k procesu kŕmenia: Základná tekutina ZELLmilieu2 sa podáva v jednej dávke, ideálne pred výkonom. Denné množstvo sa pomaly podáva do úst pomocou ústnej striekačky alebo sa podáva s bežnou kŕmnou dávkou. V individuálnych prípadoch môže zriedenie s vodou v pomere 1 : 1 zlepšiť prijímanie pri podávaní injekčnou striekačkou. Drenážny prášok ZELLmilieu2 sa navlhčí a podáva sa na bežnú kŕmnu dávku.

Podrobný návod na kŕmenie krok za krokom je priložený k výrobku.