Marstall - Western Struktur Müsli

Kód: 97/CIE2
Neohodnotené
Značka: Marstall
33,50 €
Dostupné do 7-10 dní

Musli na svaly Marstall - Western Struktur Müsli
bez ovsa
s aminokyselinami v čistej forme
s lucernou
s extra vitamínmi a minerálmi

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Marstall Western Struktur-Müsli je špeciálne prispôsobené potrebám svalnatých plemien pridaním esenciálnych aminokyselín. Ľahko stráviteľné sacharidy z hydrotermicky štiepených kukuričných a jačmenných vločiek dodávajú potrebnú silu. Antioxidanty vitamín E a selén pomáhajú organizmu redukovať voľné radikály a chrániť tak svalové bunky.

 

Naše müsli marstall Western Struktur podporuje rozvoj svalov a výkonnosť.

 

Westernový šport kladie na naše kone najvyššie nároky. Aby sa zabezpečilo optimálne zásobovanie koní Quarter Horses, Paints a iných plemien s výraznými svalmi počas tréningu, potrebujú obzvlášť kvalitné bielkoviny. Vo všeobecnosti sú pre koňa dostupné len tie aminokyseliny, ktoré sa trávia a vstrebávajú v tenkom čreve.

Naše marstall Western Struktur Muesli obsahuje najmä veľa týchto esenciálnych aminokyselín stráviteľných v tenkom čreve, ako sú lyzín, metionín alebo treonín. Tým sa zabezpečuje nielen dobrý svalový rozvoj, ale aj podpora výkonu počas práce a regenerácia intenzívne využívaných svalových vlákien. Počas ťažkej svalovej práce vzniká viac voľných radikálov, ktoré sa musia antioxidačne odbúrať. Z tohto dôvodu je müsli marstall Western Struktur obohatené o vitamín E a selén. Tieto antioxidanty pomáhajú telu redukovať voľné radikály, a tým chránia svalové bunky. Müsli dodáva vášmu koňovi všetky dôležité minerály, stopové prvky a vitamíny. Hydrotermicky štiepené kukuričné a jačmenné vločky, ako aj vysokokvalitný rastlinný olej s obsahom omega-3 mastných kyselín poskytujú koncentrovanú energiu potrebnú pre silu a vytrvalosť počas tréningu. Pridané kúsky lucerny podporujú žuvanie a slinenie, čo priaznivo ovplyvňuje trávenie. Chutné hroznové výlisky s obsahom polyfenolov a chrumkavé hráškové vločky dopĺňajú receptúru nášho marstall Western-Struktur Müsli.