NAF - SuperFlex liquid

Kód: 3002015
Neohodnotené
Značka: NAF
61,80 €
Dostupné do 7-10 dní

SuperFlex liquid od spoločnosti NAF má vedecky vyvážený pomer vstrebateľného glukosamínu a chondroitínu, najkvalitnejšie MSM a antioxidačnú zložku, ktorá bola vyvinutá s cieľom eliminovať prebytočné toxíny hromadiace sa v okolí kĺbu.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

SuperFlex liquid od spoločnosti NAF má vedecky vyvážený pomer vstrebateľného glukosamínu a chondroitínu, najkvalitnejšie MSM a antioxidačnú zložku, ktorá bola vyvinutá s cieľom eliminovať prebytočné toxíny hromadiace sa v okolí kĺbu. Kľúčové zložky tohto produktu sú v správnej rovnováheoptimálnych pomeroch na základe vývoja zloženia počas 25 ročnej práce s koňmi. Nezáleží na tom, akú prácu kôň vykonáva, akonáhle je narušená pružnosť kĺbov, môže začať krívať.

U pracujúcich koní sú kĺby namáhané extrémnymi silami a prvé známky opotrebenia sa najčastejšie objavujú na chrupavke. Ako prvá začína rednúť synoviálna tekutina (kĺbové mazivo) a mení sa ochranná vrstva kĺbového puzdra. Prvé príznaky bývajú často nerozpoznateľné. Postupne sa zhoršujú, až kôň už ďalej nie je schopný efektívne pracovať.

Glukosamín a chondoitín sulfát sú všeobecne uznávané ako prospešné pre pohybovú sústavu, ale spôsob, akým sa používajú odlišuje tento produkt od ostatných. Antioxidanty z prirodzených zdrojov posilňujú účinok s glukosamínu a MSM, ako podpory zdravia kĺbov.

 Zloženie

Glukosamín (z kôrovcov), methylsulfonylmethan (MSM), chondroitín sulfát, kyselina hyalurónová.

 

Aditíva (na kg)

Senzorické: Pivoňka 25 ml, extrakt z púpavovej tekutiny 4,64 ml, sladkého drievka 2,78 ml, ostropestrec mariánsky 8,36 ml, tinktúra ružová (šípková) 7,43 ml.

 Kľúčové zložky na 50 ml

Glukosamín sulfát 2KCL 10 000 mg, MSM 5 500 mg, antioxidanty (botanické) 2,410, chondroitín sulfát 315 mg, kyselina hyalurónová 18 mg.

 Analytické zložky

Hrubý proteín 5,7%, oleje a tuky 0,3%, popol 4,7%, vláknina 0,1%, vlhkosť 68,7%, sodík 0,09%.

 Návod na kŕmenie

Kone a poníky:
- Začiatočná dávka počas 3 – 10 dní 50 ml.
- Štandardná udržiavacia dávka 25 ml.
- Nízka udržiavacia dávka 15 ml.

SuperFlex Liquid podávajte denne pre zdravé, pružné chrupavky.

 Výrobca: NAF

1 liter