ORSCANA - Senzor na monitorovanie teploty

Kód: ORSCANA
Neohodnotené
Značka: Orscana
127,50 €
Nie je skladom / na objednávku

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

 

NÁHĽAD DO KAŽDODENNÉHO ŽIVOTA VAŠICH KONÍ 

 Care Range, inšpirovaný pokrokom v monitorovaní ľudského zdravia pomocou najmodernejších technológií, poskytuje pripojené senzory, ktoré analyzujú zdravie a pohodu vašich koní za všetkých okolností. Arioneo vytvoril Orscana, prvý v manažmente starostlivosti o kone. Orscana používa senzory na monitorovanie pohody vášho koňa. Je určený na pripevnenie na akomkejkoľvek deke a meria teplotu, vlhkosť a pohyby vášho koňa.

scope orscana capteur connecté chevaux careDosah 30,5 metrovrésistance capteur orscana care chevauxOdolný voči nárazomcompatibilité orscana application confort chevauxDostupný pre iOS 8.0+ a Android 4.4+bluetooth orscana capteur connecté chevaux confortBluetooth Technology BLE4.0battery orscana capteur care horses comfort6 mesiacov životnosť batérie : CR2477

 

Orscana analyzuje deku vášho koňa. Vďaka systému upevnenia sa dá použiť na všetky typy diek. Analyzuje pohyby koní v stajni alebo vo výbehu v noci a vo dne a zisťuje tiež potenie. Podľa počasia a podmienok vašich koní vám poradí, akú prikrývku použiť nasledujúcu noc. V prepravníku aplikácia Orscana varuje, či je kôň dostáva v pohodlí alebo sa potí.

Video: https://www.arioneo.com/en/orscana-video/