St.Hippolyt - Glyx-Wiese Seniorfaser

Kód: 005029
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
22,30 €
Dostupné do 7-10 dní

Krmivo Glyx Wiese Seniorfaser od značky St. Hippolyt.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Hippolyt Palatin Glyx-Wiese je vyrobené zo 100% vlákniny obsahujúcej vysoko kvalitné bylinky a širokú škálu druhov trávy zozbieraných v blízkosti jazera Constance.

Palatin Glyx-Wiese Seniorfaser

Glyx-Wiese Seniorfaser má vylepšiť časť dennej kŕmnej dávky, ako aj konské dentálne problémy. Sekaná štruktúra uľahčuje príjem objemového krmiva pri rovnakej produkcii slín, čo sa odporúča najmä vtedy, keď kone už nemôžu konzumovať dostatok sena kvôli problémom s čeľusťami alebo zubami. Starostlivý výrobný proces, ktorý sa používa pre SENIORFASER, minimalizuje prach a mikroorganizmy, ktoré sa bežne vyskytujú vo vlákninových výrobkoch. Častíce v tomto výrobku uľahčuje slinenie, čo zase zlepšuje spotrebu vlákien. Je ideálnym produktom pre staršie kone, ktoré nemôžu rozdrviť krmivo a môžu byť použité suché alebo namočené.

Zloženie:  Veľký výber tráv a bylín z regionálnych lúk, zmes olejov lisovaných za studena (ľanový olej, slnečnicový olej), bylinky (rumanček, fenikel, mäta pieporná), ocot, kvety slnečnice, kvety nevädze, jemne zlomené olejnaté semená (ľanové semená, slnečnicové semená).

Odporúčanie kŕmenie:

Ako alternatíva k základnému krmivu: 1,2-1,5 kg na 100 kg telesnej hmotnosti a deň
Na zlepšenie základného krmiva: prispôsobte množstvo základnému krmivu

1 kg GlyxWiese® Seniorfaser nahradí 1 kg sena. Kŕmte pomaly.

Kone so zubnými alebo žuvacími problémami by mali dostávať 1,2-1,5 kg GlyxWiese® Seniorfaser na 100 kg telesnej hmotnosti a deň, aby sa pokryla ich potreba objemového krmiva a pôsobilo sa proti úbytku hmotnosti.
GlyxWiese® Seniorfaser je vhodný ako alternatíva objemového krmiva alebo ako doplnok k senu alebo senáži a ako náhrada krmiva v jasliach pre kone, ktoré by mali byť kŕmené len malým množstvom obilnín alebo vôbec. U veľkých koní je možné pozorovať pozitívne účinky na trávenie a výživový stav už od 2 kg denne.
SemperMin® odporúčame na mineralizáciu podľa potrieb.

1 liter zodpovedá približne 340 g

 

Palatin Glyx-Wiese Senior Faser bol navrhnutý ako vhodná alternatíva k obohacovaniu alebo zdokonaleniu dennej dávky sena alebo siláže alebo nahradenie koncentrovaného krmiva pre kone na nízkej alebo bezobsadovej diéte. Užitočné pre kone, ktoré trpia problémami so zubami alebo žuvaním. Toto sa odporúča predovšetkým pre seniorov, aby zabránili strate hmotnosti.

Zložky
Hrubý proteín 10,5
Hrubý tuk 4 %
Hrubá vláknina 25 %
hrubý popol 9 %
Hrubý proteín 69 g/kg
energia 7,7 MJ/kg
metabolizovateľná energia 6,3 MJ/kg
Škrob 3,4
cukor 7,0
fruktán 5,5 %
Vápnik 0,9 %
Fosfor 0,3 %
Horčík 0,28 %
Sodík 0,1 %

 

15kg