St.Hippolyt - Palatin Glyx-Wiese Seniorfaser

Kód: 005029
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
21,10 €
Dostupné do 7-10 dní
St.Hippolyt - Palatin Glyx-Wiese Senior 15kg

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Hippolyt Palatin Glyx-Wiese je vyrobené zo 100% vlákniny obsahujúcej vysoko kvalitné bylinky a širokú škálu druhov trávy zozbieraných v blízkosti jazera Constance.

Palatin Glyx-Wiese Seniorfaser

Glyx-Wiese Seniorfaser má vylepšiť časť dennej kŕmnej dávky, ako aj konské dentálne problémy. Starostlivý výrobný proces, ktorý sa používa pre SENIORFASER, minimalizuje prach a mikroorganizmy, ktoré sa bežne vyskytujú vo vlákninových výrobkoch. Častíce v tomto výrobku uľahčuje slinenie, čo zase zlepšuje spotrebu vlákien. Je ideálnym produktom pre staršie kone, ktoré nemôžu rozdrviť krmivo a môžu byť použité suché alebo namočené.

Odporúčanie kŕmenie:

nahradenie základného krmiva: denne 1,2 - 1,5 kg na 100 kg telesnej hmotnosti

na aktualizáciu základného kŕmneho pomeru: prispôsobte množstvo obvyklému množstvu krmovín 1 kg Senior Faser nahrádza 1 kg sena.

Palatin Glyx-Wiese Senior Faser bol navrhnutý ako vhodná alternatíva k obohacovaniu alebo zdokonaleniu dennej dávky sena alebo siláže alebo nahradenie koncentrovaného krmiva pre kone na nízkej alebo bezobsadovej diéte. Užitočné pre kone, ktoré trpia problémami so zubami alebo žuvaním. Toto sa odporúča predovšetkým pre seniorov, aby zabránili strate hmotnosti.