Pharmahorse - Morské riasy pre kone

Kód: 8719325376166
Neohodnotené
Značka: Pharmahorse
od 26,95 €

Zvoľte variant

Morské riasy pre kone od spoločnosti Pharmahorse ponúkajú zdroj vysoko kvalitných morských rias. Miesto, kde získavame morské riasy je more neďaleko Írska. Toto more ponúka zdroj vysoko kvalitných morských rias. Naše riasy samozrejme patria do kategórie kvality vhodnej pre ľudí.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní
Veľkosť: 3 kg
Dostupné do 15 pracovných dní | 8719325376166
26,95 €
Veľkosť: 5 kg
Dostupné do 15 pracovných dní | 8719325376173
39,95 €

Podrobný popis

Morské riasy pre kone od spoločnosti Pharmahorse ponúkajú zdroj vysoko kvalitných morských rias. Miesto, kde získavame morské riasy je more neďaleko Írska. Toto more ponúka zdroj vysoko kvalitných morských rias. Naše riasy samozrejme patria do kategórie kvality vhodnej pre ľudí.Morské riasy pre kone od spoločnosti Pharmahorse ponúkajú zdroj vysoko kvalitných morských rias. Miesto, kde získavame morské riasy je more neďaleko Írska. Toto more ponúka zdroj vysoko kvalitných morských rias. Naše riasy samozrejme patria do kategórie kvality vhodnej pre ľudí.

Zloženie:
Keltské morské riasy 100 % čisté (farmaceutická kvalita)

Čistota:
Morské riasy pre kone sú 100 % bez pridaných cukrov. Cukor nie je vždy uvádzaný ako cukor. Bežnými cukrami a sladidlami v doplnkoch sú jablková aróma, dextróza, sacharóza a hroznový cukor. PharmaHorse nepoužíva žiadne cukry ani sladidlá, a preto sa odlišuje od iných dodávateľov. Naše výrobky tiež neobsahujú iné doplňujúce zložky ani dochucovadlá.

Dávkovanie:
Pony: 1 odmerka denne.
Kôň: 2 odmerky denne.
1 odmerka sa rovná približne  20 g.

Pokyny na užívanie:
Morské riasy pre kone môžete primiešať do dennej dávky krmiva vášho koňa.

Odporúčané skladovanie:
Výrobok skladujte v pôvodnom obale na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Klasifikácia:
Tento produkt je doplnkovým krmivom pre kone. Keďže používame prísady, ktoré vyhovujú ľudskej kvalite, zaručujeme vysokú kvalitu produktu. Napriek tomu, vzhľadom na veľkosť odmerky a odporúčanej dávky, odporúčame tento produkt dávať len poníkom a koňom.Tento produkt nie je liek a nemá liečivé účinky. Doplnky výživy nie sú náhradou zdravého životného štýlu a vyváženej stravy. Z tohto dôvodu, ak je váš kôň chorý alebo má zdravotné ťažkosti, je dôležité kontaktovať veterinára.