St. Hippolyt - Irish Mash

Kód: 1775
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
od 15 €

Zvoľte variant

Mash "Irish Mash" od značky St. Hippolyt.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní
Veľkosť: 5 kg
Nie je skladom / na objednávku | 1775
15 €
Veľkosť: 15 kg
Skladom (4 ks) | 1774
Môžeme doručiť do: 28.6.2024
25,65 €

Podrobný popis

Mimoriadne všestranná receptúra Irish Mash aktivuje metabolizmus a trávenie, ľahko sa pripravuje a nemala by chýbať v kŕmnom pláne počas dní státia, pri presrsťovaní, po zvýšenej výkonnosti alebo po strese.

Aktivuje metabolizmus a trávenie
Čistí črevá, podporuje trávenie a má diétny dizajn
Rýchla príprava, možná aj so studenou vodou
Vynikajúce prijatie
KRMIVO S TRADÍCIOU
Kaša sa už po stáročia podáva po ťažkej práci, v čase rekonvalescencie alebo na prevenciu koliky. Vďaka svojej rozsiahlej receptúre a mimoriadne dobrej prijateľnosti sa Irish Mash® môže ponúkať ako prvé jedlo po kolike, operáciách, v rekonvalescencii, pri strate chuti do jedla a problémoch so žuvaním.

Irish Mash® je mimoriadne chutný, úzko založený na pôvodnej tradičnej receptúre z pšeničných otrúb a ľanových semien a ďalej vyvinutý podľa najnovších nutričných poznatkov. Žlté ľanové semienko, jemne popraskané špeciálnym postupom, umožňuje rýchlu prípravu bez varenia. Stráviteľnosť a dietetický účinok zabezpečuje nízky obsah škrobu, vysoko stráviteľné obilniny, najlepšie sladovo-kvasnicové korenie, koriander a pivovarské kvasnice. Vďaka svojim črevným podporným vlastnostiam môže zlepšiť konverziu krmiva, a tým aj prírastok hmotnosti u ťažko kŕmených koní. Irish Mash® podporuje regeneráciu po pretekoch, párení a narodení žriebät a osvedčil sa najmä pri výmene srsti.

NAŠE ODPORÚČANIE
Pre kone citlivé na obilniny odporúčame náš Glyx-Mash® bez obilnín.