St.Hippolyt - Glyx-Mash

Kód: 1176
Neohodnotené
Značka: St. Hippolyt
od 18,50 €

Zvoľte variant

St.Hippolyt - Glyx-Mash

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní
Veľkosť: 15Kg
Skladom (3 ks) | 005015
Môžeme doručiť do: 6.12.2023
27,50 €
Veľkosť: 5Kg
Dostupné do 7-10 dní | 1176
18,50 €

Podrobný popis

Šťastie bez cukru

Šťavnaté jablko, mrkva, čerstvá tráva, chrumkavý chlieb alebo lahodná vôňa obilných zŕn po práci - na prvý pohľad sa javí ako celkom dobrá odmena pre kone. Mnohé z týchto "lahôdok" obsahujú značné množstvo cukru a škrobu. Prebytok cukru a škrobu zvyšuje hladinu cukru v krvi a zvyšuje riziko laminitídy. Ale existujú spôsoby, ako odmeniť koňa bez rizika a bez toho, aby sme mali výčitky svedomia.

Vďaka Glyx Mash sa alergici na obilniny môžu tešiť na kŕmenie a Mash. Pretože Mash môže byť súčasťou krmiva pre kone trpiace kolikou alebo zotavovaním sa z tráviacich porúch.

-bez gluténu a bez melasy
-nízky glykemický index
-prebiotiká a očista
-všestranné, každodenné krmenie
Glyx-Mash znížené na cukre a škrobe a je bez obilia, melasy a gluténu. Preto je vhodný najmä pre kone, ktoré potrebujú kŕmiť diéty s nízkym obsahom karbohydrátov a obzvlášť jemné na žalúdok. Bohaté zloženie prebiotických zložiek prispieva k harmonizácii funkcie čriev. A navyše vybrané bylinky pomáhajú procesom trávenia.

Ochrana a starostlivosť na vnútornej strane

Sliz extrahovaný z popraskaného ľanového semena chráni sliznice po celom tráviacom trakte. Vynikajúca schopnosť napučania prípravkov Glyx Mash podporuje tlak na črevách a podporuje vylučovanie cudzorodých látok a znečisťujúcich látok. Stimulácia intestinálnych pohybov podporuje ľahšie vyprázdňovanie čriev. Môže byť použitý na všeobecnú podporu trávenia, dni strávené státím, pri  intenzívnom výkone a počas choroby.

Odporúčanie na kŕmenie

Zmiešajte cca. 70-250 g Glyx-Mash na 100 kg telesnej hmotnosti s 1,5 násobkom množstva teplej vody alebo teplej vody, nechajte ju stáť cca. 15 min. a teplý. Glyx-Mash sa tiež môže pripravovať so studenou vodou v letných mesiacoch, pričom doba namáčania sa zvyšuje na 30 minút. Všeobecne platí, že krmivo 1 - 3 krát týždenne. Ak je to potrebné, môže sa kŕmiť každý deň.

1 liter = cca. 430 g Glyx Mash