Stiefel - Alusprej (strieborný sprej)

Kód: 052822
Neohodnotené
Značka: Stiefel
11,80 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Strieborný sprej od značky Stiefel .

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Stiefel Aluspray sa používaja na ochranu rán. Obsiahnuté jemné hliníkové častice môžu na rane vytvoriť priedušnú ochrannú vrstvu, ktorá môže chrániť pred baktériami alebo kontamináciou. Aplikáciou Stiefel Aluspray zostáva rana čistá, ale stále má dostatok kyslíka na podporu hojenia rany. Stiefel Aluspray pokrýva postihnutú oblasť kože vo forme jemnej rozprašovanej hmly a môže pozitívne podporiť hojenie rán.

Použitie:
Pred použitím prípravok Aluspray dobre pretrepte, aby sa obsah plechovky dobre homogenizoval pomocou miešacej gule, najmä po dlhšom skladovaní. Rovnomerne nastriekajte na povrch rany zo vzdialenosti približne 20 - 30 cm, kým sa nevytvorí uzavretý film. Ak by fólia po 1 - 2 dňoch stratila svoju hustotu (napr. v dôsledku dotyku alebo počasia), postup sa môže v prípade potreby zopakovať. V prípade zvierat, ktoré reagujú nervózne, by sa mala plechovka pretrepať mimo sluchu zvierat a postrek by sa mal začať jemne.

Odporúčanie:
Len na externé použitie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Plechovku skladujte pri teplote od 15 °C do 25 °C. Ak je plechovka príliš studená, opatrne ju zohrejte na izbovú teplotu.