Leovet - Silbersalbe - masť na ošetrenie rán

Kód: 190911
Tip
Neohodnotené
Značka: Leovet
13,25 €
Dostupné do 7-10 dní

Leovet - Strieborná masť na špeciálnu starostlivosť o pokožku po poraneniach. Ideálne pri podlomoch.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Leovet - Strieborná masť obsahuje čisté striebro, ktoré je vďaka svojmu výrazne zväčšenému povrchu schopné neustále uvoľňovať ióny striebra. Tie tak rozvíjajú svoj antiseptický účinok a môžu zahnať baktérie. Zápaly ustupujú, pokožka sa regeneruje a upokojuje. Vysokokvalitné rastlinné oleje hydratujú popraskanú pokožku a dodávajú jej pružnosť.

Taktiež preventívne chráni spenky pred vlhkosťou a baktériami. Strieborná masť sa môže používať spolu so sprejom na báze oxidu zinočnatého od spoločnosti leovet. Ideálna pri podlomoch.

Obsahuje tieto účinné rastlinné zložky:
Avokádový olej: dobre sa vstrebáva do kože a kopytnej rohoviny, vyživuje krehké miesta, rýchlo sa vstrebáva a pomáha zlepšovať zadržiavanie vlhkosti vďaka vitamínom A a E a nenasýteným mastným kyselinám, ktoré obsahuje.

Komonica: Alantoín obsiahnutý v komonici má obzvlášť jemné hydratačné vlastnosti a je dobre znášaný. Urýchľuje regeneráciu buniek, tvorbu buniek a upokojuje pokožku.

Včelí vosk: Má ochranné a hydratačné vlastnosti.

Nechtíkový olej: Zvyšuje odolnosť citlivej, zapálenej pokožky a podporuje jej regeneráciu.

Jojobový olej: Poskytuje intenzívnu starostlivosť a vstrebáva sa do pokožky, rohoviny a kože takmer bez zvyškov.


Pravý harmanček: Je známy pre svoje šetrné a ošetrujúce vlastnosti. Znižuje svrbenie a pomáha regenerovať suchú a popraskanú pokožku.

Striebro: Vďaka výrazne zväčšenému povrchu je striebro schopné neustále uvoľňovať ióny striebra. Tie tak rozvíjajú antiseptický účinok a dokážu odpudzovať baktérie. Pokožku regeneruje a upokojuje.

Zinok: Je dôležitý okrem iného pre rast buniek a imunitný systém. Pri vonkajšej aplikácii je zinok známy svojím pozitívnym účinkom na pokožku.

Obsah: 150 ml