Stiefel - Cesnak pre kone

Kód: 3951600
Neohodnotené
Značka: Stiefel
19 €
Dostupné do 7-10 dní

Stiefel - Cesnak pre kone sa skladá zo 100 % čistých granúl s cennými zložkami obsahujúcimi síru, ktoré môžu posilniť krvný obeh koňa. 

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Stiefel - Cesnak pre kone sa skladá zo 100 % čistých granúl s cennými zložkami obsahujúcimi síru, ktoré môžu posilniť krvný obeh koňa. Cesnak Stiefel môže tiež pomôcť regulovať hladinu cukru v krvi a lipidov v krvi, aby sa optimalizoval metabolizmus buniek a zásobovanie krvou. Stiefel Cesnak má tiež pozitívny vplyv na črevnú flóru. Stimuluje sa tvorba tráviacich sekrétov a môže sa znížiť chybné kvasenie. Z cesnaku môže profitovať aj prieduškový systém, pretože sa posilňuje funkcia pľúc a hlieny sa lepšie skvapalňujú a vykašliavajú. Keďže cesnak má vlastnú chuť, odporúča sa podávať ho pomaly a rozložiť odporúčané denné množstvo na viacero dávok, aby sa zvýšila jeho akceptácia.

Odporúčania týkajúce sa kŕmenia:
Kone (600 kg telesnej hmotnosti) 50 g denne.
Malé kone 25 g denne
1 odmerka cca 25 g.
Ak je to možné, rozdeľte množstvo krmiva na dve dávky.

Krmivo skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. Po otvorení sa rýchlo spotrebuje. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Dodržiavajte platné antidopingové smernice.


Doping: 48 hodín čakacej lehoty