Stiefel - Konopné semená "Hanfsamen"

Kód: 052721
Neohodnotené
Značka: Stiefel
26,95 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Konopné semená "Hanfsamen" od značky Stiefel pre imunitu, kožu, srsť a kopytá. 

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Konopné semienka majú údajne celý rad pozitívnych účinkov na zdravie a celý organizmus. Preto sa konopné semená používajú už po stáročia pre ľudí a zvieratá. Konopné semená sú čoraz obľúbenejšie aj ako vysokokvalitné doplnkové krmivo pre kone.

Konopné semená sú bohaté na vysokokvalitné aminokyseliny, ľahko stráviteľné bielkoviny, esenciálne stopové prvky a minerálne látky. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny v optimálnom pomere omega-3 a omega-6 mastných kyselín pre kone. Okrem toho konopné semená obsahujú množstvo sekundárnych rastlinných látok a vitamínov, najmä však vitamín E. Vďaka vysokokvalitným zložkám môžu konopné semená Stiefel posilňovať imunitný systém a pôsobiť na reguláciu chuti do jedla. Konope má silné antioxidačné vlastnosti a môže tak pôsobiť proti zápalom. Vývoj svalov, ako aj kardiovaskulárne problémy, nervové podráždenia alebo svalové napätie možno pozitívne ovplyvniť podávaním konopných semienok. Rovnako sa konopné semeno s úspechom používa pri kožných problémoch, ako je svrbenie, alergické reakcie a lupiny, a má všeobecne pozitívny vplyv na srsť a rast kopýt. Aj kone s metabolickými poruchami profitujú z veľmi nízkeho obsahu cukru v konope a jeho pozitívneho vplyvu na metabolizmus tukov a cukrov.

Kŕmenie by sa malo vykonávať denne a počas dlhšieho obdobia aspoň 2 - 3 týždňov. Občas a v prípade akútnej potreby je možné dávku zdvojnásobiť.

Odporúčania týkajúce sa kŕmenia:
Veľké kone (600 kg telesnej hmotnosti) 60 g denne.
Malé kone 30 g denne

Návod na použitie: Začnite kŕmiť pomaly. Kŕmenie by sa malo vykonávať denne a počas dlhšieho obdobia minimálne 2 až 8 týždňov. Z času na čas a v prípade akútnej potreby možno dávku zdvojnásobiť. Ak sa konopné semeno pred kŕmením čerstvo rozdrví alebo pomelie, zložky sa môžu ešte lepšie vstrebať.

Krmivo skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. Po otvorení rýchlo spotrebujte. Dodržiavajte platné antidopingové smernice.

Vlastnosti výrobku: Doplnkové krmivo
Dopingová relevancia: 48 hodín čakacej doby

Objem: 1,6 Kg