Stiefel - Salbensprej

Kód: 052837
Neohodnotené
Značka: Stiefel
11,50 €
Dostupné do 7-10 dní

Stiefel Vetcare je masť v spreji na ošetrenie kože na prvú pomoc pri ranách. Vybrané rastlinné zložky (arnika, oregano, tymián, harmanček a čajovníkový olej) v kombinácii so zinkom a vitamínom E môžu prispieť k lepšiemu hojeniu rán.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Stiefel Vetcare je masť v spreji pre kone na ošetrenie kože na prvú pomoc pri ranách. Vybrané rastlinné zložky (arnika, oregano, tymián, harmanček a čajovníkový olej) v kombinácii so zinkom a vitamínom E môžu prispieť k lepšiemu hojeniu rán. Masť v spreji Stiefel Vetcare dokáže upokojiť a ošetriť poranenú pokožku. Masť na ochranu pokožky v spreji môže mať aj protizápalový a podporný účinok pri liečbe podlomov a odrenín. Pocity napätia, svrbenia a sklonu k odieraniu sa môžu zmierniť.

Návod na použitie: Na postihnuté miesta podľa potreby nastriekajte masť Vetcare Spray. Pred použitím dobre pretrepte. Rovnomerne postriekajte oblasť rany zo vzdialenosti približne 20 - 30 cm. V prípade zvierat, ktoré reagujú nervózne, potraste plechovkou mimo dosahu sluchu a začnite jemne striekať.

Poznámka: Obsahuje čajovníkový olej, karvakrol. Môže spôsobiť alergické reakcie Obsahuje uhľovodíky, C6-C7, n-alkány, izoalkány, cyklány, < 5 % n-hexánu.

Bezpečnostné opatrenia: Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený plameň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Absorbujte rozliate tekutiny. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.

Výstražné upozornenia: Extrémne horľavý aerosól.

Nádoba pod tlakom: Pri zahriatí môže prasknúť. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť ospalosť a závraty. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.