Erreplus - Drezúrne sedlo ADELINDE SL

Kód: EP-SE-AD-000002
Neohodnotené
Značka: Erreplus
od 3 570 €

Zvoľte variant

Drezúrne sedlo Erreplus.

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní
Typ: Hladká teľacia koža voľné plece
Nie je skladom / na objednávku | EP-SE-AD-000002
3 570 €
Typ: Zdvojená byvolia koža voľné plece
Nie je skladom / na objednávku | EP-SE-AD-000003
3 990 €

Podrobný popis

Z každého modelu sedla Erreplus máme k dispozícii neustále testovacie sedlá. V prípade záujmu prídeme k Vám priamo do stajne so všetkými modelmi drezúrnych resp. skokových sediel a spolu s Vami vyberieme tú najlepšiu variantu pre Vás a Vášho koňa. Tieto služby máte u nás v rámci predajnej ceny sedla.

 

 

Tieto modely ako Adelinde SL, Erreplus SL a DM SL boli vyvinuté z dôvodu, aby sa trapézovému svalu a lopatke koňa dala maximálna voľnosť pohybu. Vďaka krátkemu sedlovému vankúšu a jeho strihu je zabránené akémukoľvek tlaku na lopatku a zároveň je ľahší pohyb.

 

 

Sedlo bolo vyvinuté spolu s Adelinde Cornellisen a nesie aj meno tejto úspešnej holanďanky, ktorá získala dvakrát World Cup ako aj striebornú medailu na olympijských hrách v Londýne 2012. Toto sedlo bolo touto výbornou jazdkyňou, ktorá mu dala aj meno ako aj inými špičkovými jazdcami podrobne testované. Sedlo má excelentné vlastnosti, ktoré výrazne zlepšujú chody koňa a sed jazdca. Keď si pozriete predné opierky, zistíte, že sú na suchý zips, aby mohli byť splnené individuálne požiadavky každého jedného jazdca osobitne. Jazdec si môže voliť aj medzi veľkými resp. strednými opierkami. Je dostupné aj vo verzii SL, pre maximálnu voľnosť trapézového svalu a lopatky.

 

 

Všetky sedlá Erreplus idú v ústrety dnešným športovým a moderným koňom vďaka kompaktnému spôsobu vyhotovenia. Kostry od Erreplus sú možné vo variantoch s posedliami 16, 17 a 18´´. Dajú sa meniť a môžu sa tak individuálne prispôsobiť na veľkosť kohútika koňa. Tri výrezy na kostre zohľadňujú rôznu anatómiu mužov a žien. Stredný predný výrez poskytuje jazdcovi maximálny komfort pri dávaných pomôckach zmenou ťažiska. V oblasti výrezov na kostre je vypchanie posedlia oveľa hrubšie, aby si jazdec mohol užívať maximálny komfort.