Stiefel - Kieselgur Kremelina

Kód: 052740
Neohodnotené
Značka: Stiefel
20,80 €
Dostupné do 7-10 dní

Kieselgur Kremelina od značky Stiefel na kožu a srsť. 

Detailné informácie

18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
EST 2004
18 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu
Darček zdarma
Máte 60 dní!
Výmena alebo vrátenie do 60 dní
Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Tovar je u vás do 2-3 dní

Podrobný popis

Stiefel Kieselgur môže mať vďaka kombinácii oxidu kremičitého, esenciálneho komplexu vitamínov B, sírnych aminokyselín a zinku pozitívny vplyv na kožu a srsť. Vďaka svojmu zloženiu je vhodný aj počas presrsťovania. 

Obsiahnutý kremík pozostáva z prírodnej kyseliny kremičitej, ktorá je kombináciou stopového prvku kremíka s vodou. Kremík je dôležitým stavebným prvkom tkanív a podieľa sa aj na metabolizme kože a raste buniek.

Stiefel Kieselgur je navyše obohatený o komplex zinku a vitamínu B a môže vyrovnať nedostatok vitamínu a minerálu v kŕmnej dávke.

Zinok je jedným zo základných stopových prvkov pre metabolizmus. Je súčasťou mnohých enzýmov a plní mnoho rôznych funkcií. Zinok napríklad zohráva dôležitú úlohu pri metabolizme cukrov, tukov a bielkovín a podieľa sa aj na raste buniek. Imunitný systém aj mnohé hormóny potrebujú zinok pre svoju funkciu. Zohráva tiež dôležitú úlohu pri hojení rán. Stopový prvok zinok sa v tele nedá uskladniť, preto ho treba pravidelne dodávať prostredníctvom stravy. Najmä počas rastu a výmeny srsti je potreba zinku v tele zvýšená.

Obsiahnuté vitamíny skupiny B sú známe ako regulátory metabolizmu a sú dôležité pre kožu a jej štruktúru a obrannú funkciu.

Pokyny na kŕmenie:
Kone (600 kg telesnej hmotnosti) 30 - 50 g/deň.
Malé kone 15 - 25 g/deň.
(1 odmerka = približne 20 g)


Krmivo skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. Po otvorení rýchlo spotrebujte. Skladujte mimo dosahu malých detí.